אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

השוואה בין גדרות עץ לאולומיניום

בשיתוף פעולה עם:

ה', 10/03/2016 - 10:25 -- modi
גירסה להדפסהSend by email

רבים מלקוחותינו שואלים אותנו מה עדיף גדרות עץ או גדרות אלומיניום, אך התשובה היא אינה חד משמעית. לכל גדר יש את האיכויות שלה ואת האופי שלה. הן ברמת החומר והן ברמת העיצוב. אז בכל זאת אך נדע איזו גדר לבחור.

כאשר בוחרים גדרות לגינה יש לחשוב קודם כל על האופי האישי שלכם ושל הבית שלכם. במידה וכל הבית מעוצב בעיצוב הייטקי נקי וחדשני כנראה גדרות אלומיניום יתאימו יותר, מצד שני אם אתם בעלי בית חמים בעיצוב יותר מסורתי או כפרי גדר עץ עשויה להתאים יותר לביתכם. 

האופי האישי שלכם גם כן חשוב, במידה ואתם אנשים אשר אוהבים לטפל בגינה ואין לכם בעיה "להפשיל שרוולים" גדר עץ יכולה להיות אחלה ערך מוסף בגינה. תוכלו לצבוע אותה ולשדרג אותה כל פעם בצורה שונה. אך אם אתם אנשי בית או שאין לכם את הזמן או הרצון לטפל בגינה, גדר אלומיניום תהיה לכם פיתרון הרבה יותר טוב. מתקינים ושוכחים.

מבחינת העלויות בבחירת גדר לגינה גם כן יש הבדל משמעותי בין גדרות אלומיניום לעץ. גדרות אלומיניום נוטות להיות יקרות בהרבה (300 ש"ח ומעלה) מגדרות עץ. לכן זה שיקול שיש לקחת בכובד ראש.

עמידות החומרים השונים היא גם כן שונה משמעותית. גדרות עץ יחזיקו לאורך כמה שנים (אולי אפילו מעל עשר) אך לבסוף העץ מתבלה, ואפילו אם תטפלו בו ממש טוב עדיין יראו עליו את השנים. לאומת זאת גדר אלומיניום אינה נהרסת כלל האלומיניום הוא חומר שעמיד בחום קור וכל מזג אוויר. הדבר היחידי שיכול להיות הוא שהצבע ידהה לאחר עשר שנים אך ניתן לצבוע אותו שוב.

מקווה שעזרנו... בהצלחה

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס