אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

איטום גגות בגובה

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
דירה
מספר מפלסים: 
שתי קומות או יותר
חד' שינה: 
3
שטח הבית במ"ר: 
200.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

איטום בסנפלינג

היום, ישנה טכנולוגיה טובה יותר לאיטום קירות חיצוניים בבניינים גבוהים. אם אתם זוכרים את הפיגומים שהיה להרכיב יום שלם ולפרק, כאלה שקראו לפורצים גם לחדור למבנים, כי הגישה קלה יותר, היום איטום בסנפלינג, היא התשובה הנכונה ועבודת האיטום שתהיה גם מדויקת יותר. כמובן שמי שעובד באיטום בשיטה זו, חייב ברישיון עבודה בגובה.יש להישמע להוראות הבטיחות של משרד העבודה, כך שמפקח העבודה שהוא קבלן האיטום, ידאג לעובדים שיעבדו בדרך הבטוחה ביותר שיהיו מוגנים בקסדה וסנפלינג שיהיה בטוח, כאשר הם מעוגנים לקירות באמצעות מכשירים מיוחדים.

ביצוע עבודות בגובה כמו איטום באמצעות סנפלינג, חוסך עלויות גם למזמין העבודה וגם לבעל חברת האיטום או הקבלן לצורך העניין. העבודה תתבצע מהר יותר, שכן נדרשים כמה ימים עד שהפיגומים יותקנו, כך שאם מדובר בבניינים גבוה העבודה תיארך הרבה יותר מאשר באמצעות טיפוס בחבלים- סנפלינג.

 

פעולה פשוטה המצריכה מיומנות

אמנם האיטום ע"י סנפלינג, הינה פעולה פשוטה שאינה מורכבת, אך היא מצריכה מיומנות מיוחדת מצד חברת האיטום. למי שעובד בעבודה זו, צריך שיהיו לו את הכישורים המתאימים, הסמכה שלמד את המקצוע וכמובן, רישיון בגובה. עבודת איטום באמצעות סנפלינג כוללת:

  • איטום של קירות חיצוניים
  • סיוד וטיוח של קירות חיצוניים
  • עבודה בגובה למטרת שיקום מבנים
  • איטום של סדקים, תפרים וחלונות
  • החלפה וחיזוק של אריחי שיש שמחפים קירות חיצוניים

גם הסרת טיח רופף, איטום גגות שהגישה אליהם אינה מאפשרת בפעולה אחרת כי אם רק באמצעות  סנפלינג נעשית בדרך זו. גם איטום שמרובה במכשולים, כגון מתקנים שונים כגון מנועי מזגנים, רק באמצעות איטום בסנפלינג, ניתן לבצע עבודה מדויקת.

 

שיטה של איטום בגובה- הגעה לגל נקודה ופרט

העבודות מסוג סנפלינג, נחשבות לעבודות ברות סיכון גבוה, רק אנשי סנפלינג מנוסים, יודעים כיצד להתקין מערכות בצורה בטוחה. הם יתקינו עוגנים מהגג וישתמשו בשיטה חכמה ובטוחה, למניעת אסונות. כל קבלן איטום, מבטח את עובדיו בביטוח מיוחד המיועד לעבודות בגובה.  יש לבחור בחברת איטום מנוסה, אשר הצוות שהיא מעסיקה, מומחה בסנפלינג ובאיטום גם יחד. כדאי כי תקבלו המלצות מאנשים שכבר התנסו בחברה. מדובר על עבודה עם אחריות כבדה מאוד ורק חברות מנוסות וידועות המתמחות באיטום זה, תוכלנה לענות על הקריטריונים של עבודה מקצועית ובטוחה, כאשר נקבלן הינו אחראי על עובדיו מכל הבחינות.  בשיטה זו, מגיעים לכל נקודה ופרט, כך שהאיטום, יהיה מדויק יותר, תוך שימוש בחומרי האיטום המתאימים לקירות הבניין.

שם משרד האדריכלים: 
אוטמים אונליין
קישור ישיר למשרד האדריכלים: 
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome