אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

הובלות מנוף

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
דירה
מספר מפלסים: 
שתי קומות או יותר
חד' שינה: 
3
שטח הבית במ"ר: 
200.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

הובלות מנוף

 

אם לפני כמה שנים שמענו את המילה מנוף, היינו מיד מתארים מנוף שנמצא באתרי בנייה. היום, במנוף נעשים שימושים שונים כמו למשל הובלות מנוף בתל אביב או בשאר הערים בארץ.  הובלת מנוף, נועדה להוביל רהיטים כבדים מאוד או פסנתר, שלא ניתן להעביר בחדר המדרגות, כך שמפתח החלון של הסלון  בדירה, ניתן להעביר את הריהוט בזהירות ובפיקוח של אנשי מקצוע שמיומנים בהובלה זו. החפצים נקשרים בזהירות רבה למנוף. מדובר על 3-4 אנשי צוות. יש לציין כי יש יתרון רב בהובלת מנוף, כמו למשל מניעת שריטות או פגמים בקירות או במשקופים של הדלתות.

 

יש לוודא,  אילו מהחברות מעניקות שירותי הובלה עם מנוף. המנוף עצמו הינו מנוף זרוע קטן שמגיע לגובה רב ומסוגל להעמיס ריהוט כבד על משאית ההובלה,  כך שלא ייגרם לרהיט רו לנכס נזק. אנשים שמעוניינים לשמור על ריהוט יקר א עתיק, יעדיפו לבצע הובלה באמצעות מנוף.

 

כיצד לבחור חברת הובלות שמספקת גם הובלת מנוף?

 

בתחום ההובלות, ישנם נותני שירות רבים וחלק מעניקים שירות מקצועי  שכרוך בהרבה שנות וותק וניסיון הובלה ורכישה של מנוף, מצריכה השקעה כלכלית גדולה ורק חברת הובלות וותיקה, יכולה לאפשר רכישה של מנופי זרוע למטרת הובלות מורכבות. שירות זה , הפך להיות נפוץ ורבים מכירים את השירות ויודעים מתי יש להיעזר בו ולאיזה חברות הובלה יש לפנות.

 

את המנוף שמיועד להובלה, ניתן לשכור , או  על בסיס שעתי, או על בסיס יומי. במידה ויש לכם להעביר פריט כבד בדירתכם שחייב בהובלה עם מנוף, עדיף יהיה שתשכרו שירות זה לפי שעה, או שתתעניינו בחברת הובלות שמעניקה שירות זה בתוספת תשלום כמובן.

 

 

 הובלת מנוף גם במגזר העסקי

 

יש לציין, כי גם במגזר העסקי, למשל הובלות משרדים, הובלה פרטית של ציוד לבניין, כגון באלות של חול, חצץ או מלט, בלוקים ועוד, עושים שימוש עם הובלה באמצעות מנוף. תחום זה, הפך להיות נפוץ ויעיל, במגוון רב של תחומים . יש לדעת כי מי שעוסק בהובלת מנוף, חייב להיות בעל רישיון למנוף ולמשאית הזרוע, כך שפרטים אלה, יש לבדוק מראש, לפני שתחליטו איזו חברה אתם בוחרים שתעביר את הסחורה או הריהוט באמצעות הובלה.

 

עד לפני כמה שנים, הובלות באמצעות מנוף, לא היו מוכרות, במיוחד בתחום הובלות של בתים דירות ומשרדים, אך עם השנים הובלה זו הוכחה כיעילה וחברות הובלות רבות מהוותיקות והמוכרות בתל אביב, החלו ליישם שיטה זו.

 

קבצי pdf מצורפים: 
שם משרד האדריכלים: 
הובלות 24
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome