אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

בית בתכנון-בליטה מעבר ל50 ס''מ

בשיתוף פעולה עם:

3 posts / 0 new
התגובה האחרונה
saar31
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 2 חודשים 2 שבועות
הצטרפ/ה: 28/09/2017 - 11:39
בית בתכנון-בליטה מעבר ל50 ס''מ

שלום רב

אני הנדסאי אדר' בשלב תכנון ראשוני למבנה

שאלתי היא כזו-האם ניתן להגדיר בליטה מעל 50 ס''מ כשטח שירות ולא כשטח עיקרי?

או לחילופין כשטח עמודים?

תודה מראש מצ''ב שרטוט

ארז מירב
התמונה של ארז מירב
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 17 שעות 32 דקות
הצטרפ/ה: 12/05/2009 - 03:36
חישוב שטח בליטה

שלום, ראה מדריך לחישוב שטחים. בעיקרון:

חישוב שטח מקורה בכניסה לבית שלא תחום ביותר מ-2 קירות- לא אמור להיכלל כלל באחוזי הבניה (ראה סעיף 8). עם זאת, ועדות רבות מחשיבות אותו כשטח שירות.

חישוב שטח מקורה שאין אליו יציאה מהבית- במקרה שק"א בולטת מעל ק"ק- יחשב כשטח שירות. 

חישוב שטח מקורה בגובה 2 קומות- לא יחשב כלל.

בברכה,
ארז מירב, מנהל הפורום
עורך אדריכלות ובניה בישראל
בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"
 

saar31
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 2 חודשים 2 שבועות
הצטרפ/ה: 28/09/2017 - 11:39
תודה רבה ארז :)

כמו כן אם אתה נותן ייעוץ למשרדי אדריכלים בנוגע לזכויות בנייה וכדומה אשמח לקבל את הפרטים שלך,

ולקיים פגישה

שיהיה יום נפלא וגמר חתימה טובה 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome