אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

איטום גגות לבתים פרטיים

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית פרטי בודד
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
1
שטח הבית במ"ר: 
120.00
הערות לשטח הבית: 
מחירים נמדדים במטרים
תיאור חופשי של תכנית זו: 

איטום גגות

 

כל מי שנזקק לשירותי איטום גגות, מודע לאחריות הכבדה המוטלת על איש המקצוע בביצוע ראוי ומקיף של מלאכת האיטום כך שתתאים לתנאי השטח ותיצור את אפקט האיטום הרצוי בבית הלקוח.

כדי לבצע איטום אפקטיבי, רצוי לבצע זאת לפני הגשמים הראשונים, בתפר שבין הקיץ לסתיו, היתרון הוא בעובדה שהגגות יבשים ולכן האיטום אינו מושפע מרטיבות ובנוסף לכך, המחיר שגובות חברות האיטום בקיץ הוא זול יותר מכיוון שהם פנויים לעבודה. בחורף כולם נזכרים שיש לבצע איטום ולכן ידיהם של האוטמים מלאות בעבודה והם גובים תעריפים גבוהים יותר עקב כך.

בקבלת ההחלטה המקצועית על שיטת האיטום הרצויה לגג זה או אחר, חשוב לקבל מהלקוח את מלוא המידע על האיטום הנוכחי על הגג. אם קיימת יריעה בטומנת, הרי שגם באיטום הקרוב מומלץ לבצע איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות. ואם בוצע איטום באמצעות זפת, מומלץ להמשיך בשיטה זו ולצפות בזפת.

הכנת הגג לביצוע האיטום

הכנת הגג לקראת האיטום הוא השלב החשוב ביותר. אם ההכנה תבוצע באופן הנכון, האיטום יצליח ואם לא תבוצע הכנה נכונה, קיימת סבירות שהאיטום לא יצליח ולא יהיה שום אפקט לעבודת האיטום.

ההכנה כוללת ניקיון יסודי של כל שטח הגג מכל סוגי הפסולת, עלים, חול וכו' ובנוסף לכך הוצאת כל השאריות של האיטום הישן שכבר אינו פעיל. אם קיימים דודי שמש, מזגנים ומרזבים המונחים על הגג עצמו, חשוב להרים את כולם כך שאפשר יהיה לאטום את מלוא שטחו של הגג ללא חלקים חסרים ברצף האיטום.

יריעות בטומנות לאיטום גגות

זו השיטה שהוכיחה את עצמה לטובה ביותר ולכן היא מומלצת על ידי רוב אנשי המקצוע. היריעות הללו מונחות זו לצד זו והטום מלחים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג. זמן האחריות לאיטום זה הוא עשר שנים.

זפת לאיטום גגות

שיטת האיטום באמצעות זפת פעילה כבר שנים רבות ולמרות החסרונות הרבים שלה הכוללים את הריח והחום הגבוה בתהליך העבודה, זו שיטה נפוצה מאד. איטום גגות באמצעות זפת מבצע אפקט מצוין של איטום, ומחזיק מעמד שנים רבות. זמן האחריות הנהוג לאיטום זה הוא חמש שנים.

חומרים אקריליים גמישים לאיטום גגות

מדובר בחומר פלסטי לבן המותז או נמרח על הגגות. חומר זה מתאים בעיקר לגגות שזו שכבת האיטום הראשונה שלהם או לחילופין גגות ששטחם אינו גדול.

חומרים פוליאוריטנים לאיטום הגג

עלותו של חומר זה דומה לעלותם של היריעות הביטומניות אך התקנתו אורכת משך זמן רב יותר שיטה זו נוחה לשימוש במקומות שבהם אין גישה נוחה בפינות שונות על הגג ולכן זה לא נוח לפרוז יריעות בטומנות על כל השטח.

 

למידע נוסף על איטום כנסו לאתר המקיף אוטמים אונליין ובו כל המידע על איטום גגות וגם יועצי איטום אונליין. https://otmim.co.il/

 

שם משרד האדריכלים: 
אוטמים אונליין
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome