אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

מהם הכלים לבדיקת בתים

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
דירה
מספר מפלסים: 
שתי קומות או יותר
חד' שינה: 
4
שטח הבית במ"ר: 
250.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

מהם הכלים לבדיקת בתים

 

כשאר אנו קוראים לחברת בדק בית יש לדעת כי מהנדס בניין מבצע את הבדיקה, אך לבטח תהיו מעוניינים לדעת, מהם הכלים לבדיקת בתים, הכלים המקצועיים אשר באמצעות מתאפשרת הבדיקה של הנכס שאותו אתם מעוניינים לרכוש ואילו הם: כלים מקצועיים לבדיקת לחות ורטיבות בקירות הבית, פילוס הרצפה באמצעות מכשיר המראה אם יש ליקויים בריצוף, מצלמה תרמית מיוחדת ואפילו מכשירים מיוחדים לבדיקת מערכות החשמל בית ועד לבדיקות של תקינות מערכת הביוב. בדיקת המבנה, חייבת להתריע על עיבוי  בקירות, נזילות בצנרת הפנימית של הנכס, ליקוי בשלד, ליקויים במעטפת הבית, בדיקת פנים של משקופים, דלתות, גז בדיקת ליקויי בטיחות ועוד.

גם בדיקה של חימום ומערכות הקירור בבית, דוד השמש שנמצא על הגג , כל לה נראים בבדיקת בדק הבית באמצעות ידע, ניסיון וכלים מקצועיים וייעודיים לבדיקה זו. בכל בדיקת בדק בית, יהיו אי אילו שהם ליקויים אם סבירים או אם חמורים ולכן, חברה המבצעת את בדק הבית, מנפיקה דו"ח מסודר עם כל רשימת הליקויים

 

התחייבות של בדיקה מקצועית מחברת בדק הבית

 

יש לציין כי התחייבות של חברות מקצועיות העוסקות בבדק בית, הינה לתת מידע מדויק ורשום ואם יש צורך בחוות דעת משפטית, במקרים בהם יש לתבוע קבלנים או מוכרים על נכס שכבר התגלו בו ליקויים אחר הרכישה, או שהקבלן שנרכש ממנו הנכס אינו מעוניין לתקן על פי החובה שלו שהיא עד 7 שנים מיו הרכישה, זה הזמן הנכון להמציא את  הדו"ח ע"י חברת בדק הבית.

 

גם מבחינת ליקויי בטיחות בנכס, חברת בדק הבית חייבת לכתוב דו,ח אשר אם התגלו במבנה, אי אילו ליקויי בנייה שהם אף בטיחותיים, עליה לציים זאת בדו"ח הבדיקה.

 

כמה כללים לגבי בדיקת בדק הבית

 

ראשית, יש להתייחס אל הנכס מבחינת גילו, אם מדובר למשל על נכס חדש או נכס מיד שנייה. נכס שהוא חדש, נהנה משנת אחריו קבלן, מה שאומר כי במהלך השנה הראשונה, יש לבעל הנכס זמן לבדוק את מצב הנכס ולהתעניין מהם הכלים לבדיקת בתים ולמצוא חברה מקצועית וותיקה של בדק הבית אשר מחזיקה בכלים אלה ומבצעת את הבדיקה, באמצעות מהנדס מומחה אשר עוסק בתחום מזה שנים רבות.

 

מי שביצע בדק בית עוד לפני הרכישה עצמה, יוכל לפנות אל בעל הנכס עם רשימת הליקויים שנמצאו במהלך בדיקת בדק הבית, ולהוריד את מחיר הנכס בהתאם לממצאים.

 

המאמר באדיבות חברת סאגה, למידע נוסף על בדק בית ניתן להיכנס לאתר http://saga-bedek.co.il/

 

 

קבצי pdf מצורפים: 
שם משרד האדריכלים: 
סאגה
קישור ישיר למשרד האדריכלים: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome