אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

בדק בית בחיפה לדירה חדשה

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
דירה
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
3
שטח הבית במ"ר: 
140.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

חסכון עצום עם בדק בית

 

ישנם מקרים אשר בהם קונים פוטנציאליים סבורים, כי בעת רכישת בית או נכס חד או מיד שנייה, לא צריכות להיות בעיות. הניסיון הראה כי עלויות של רכישת בית מיד שנייה עשויות להיות יקרות בהרבה יותר מאשר של נכס חדש. יש לבצע בכל מקרה, בדיקת בדק בית שכן, קיים חסכון עצום עם בדק בית, כאשר אתם יודעים מה התמונה הברורה לגבי מצב הנכס. ישנם מקרים שהם ממש  גרועים, כמו למשל כאשר הנכס הוא בעל כל כך הרבה ליקויים ששווי הבדיקה היה מצדיק את זה שפשוט תוותרו ותחפשו נכס אחר.

 

אם תיפנו לחברת בדק בית, לבטח תהיו מרוצים מההחלטה הנבונה שלכם, היות ובית זה מפעל חיים, הדבר הכי יקר שאנו עובדים ומשלמים עבורו במשך כל חיינו. זו הסיבה שיש לבדוק אותו היטב, לפני שהוצאות עליו תהיינה גבוהות מדי בנוסף על המשכנתא וכאשר תתחרטו, זה כבר עשוי להיות מאוחר. כל עו"ד בתחום הנדל"ן, ייעץ לכם לבדוק את הבית ואפילו ייתן לכם כתובת וטלפון של חברת בדק בית מה שיגרום לכם לחיסכון עצום עם בדק בית של חברה וותיקה ומנוסה, אשר תיתן לכם את רשימת הליקויים שנמצאו ואף תייעץ לכם, אם בכלל כדאי לרכוש את הנכס או לא.

 

התאמת תכניות הבנייה עם הנכס עצמו

 

היבט  נוסף שיש להתייחס אליו הוא ההשוואה בין תכניות הבנייה למבנה עצמו. בדיקה זו בודקת חריגות בנייה וזאת לאחר שעוה"ד כבר הוציא את הרישום בנכס מוועדת הבנייה בעיר שבה נמצא הנכס. אם היו חריגות בנייה שלא בוצעו כחוק, ניתן לבדוק זאת באמצעות בדיקת בדק הבית. יש לבצע בכל מקררה בדיקת בדק בית אם מנכס חדש מקבלן או אם מנכס יד שנייה. יש לבדוק כל פרט הנדסי במבנה וכן את תקנות הבנייה, איכות חומרי הבניה ועוד.

 

גם את נושא האיטום יש לבדוק היטב שכן, ליקויים באיטום יגרמו לרטיבות אשר תפגום בנכס עצמו ותגרום לו לליקויים עם השנים וכן הבידוד בנכס יהיה גרוע. יש לבדוק את הנכס באמצעות בדק הבית, עוד לפני חתימת החוזה, מה שיאפשר לכם להתנגד לעסקה בזמן, במידה וימצאו ליקויים רבים או שאפילו מהנדס הבניין שיבצע את בדק הבית עשוי אף להניע אתכם מהעסקה.

 

תמונה מלאה על מצב הנכס

 

תתאפשר רק באמצעות בדק בית יסודי ומקיף, אשר יבצע מהנדס בניין של חברה מוכרת העוסקת בבדק בית ופיקוח על הבנייה. אם ישנם ליקויים קטנים, מהנדס הבניין ירשום אותם ותוכלו להוריד לבעל הנכס את המחיר בהתאם לסכום של תיקון הליקויים.

 

שם משרד האדריכלים: 
סאגה
קישור ישיר למשרד האדריכלים: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome