אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

צילום קווי ביוב לבתים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית דו משפחתי
מספר מפלסים: 
שתי קומות או יותר
חד' שינה: 
5
שטח הבית במ"ר: 
250.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

 

צילום טופוגרפי, מאפשר לאינסטלטור לצלם את האזור שבו החשד שממנו ישנה דליפת מים. מה שפעם היה קורה רק באמצעות האינטואיציה והניסיון של האינסטלאטור. איתור נזילות, דורשת מיומנות וניסיון רב ולכן, יש לבחור בקפידה את האנשים המקצועיים ביותר לביצוע עבודה זו. יש למצוא אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה ,אשר מחזיקים במכשור מיוחד לאיתור נזילות. יש לבצע מינימום נזק וזה באמצעות טכנולוגיית אל הרס, אך לא לפני שיבוצע צילום  קווי ביוב. אחת מטכניקות איתור הנזילה, הינה באמצעות מצלמה תרמית, המצלמת מבעד לקירות ומאתרת את אזור הנזילה.

 

מהי טכנולוגית אל הרס וכיצד מאתרים מיד את הנזילה?

 

צנרת פגומה, עשויה לגרום למגוון בעיות במערכת האינסטלציה. בזמנו, היה צורך בפינוי הריצוף כולו וחפירת הקרקע, בכדי לחשוף את מוקד הנזילה. היום תודות לטכנולוגיות החדישות המתחילות בזיהוי מדויק של הנזילה באמצעות ציוד תרמי אשר מאפשר לאתר את מיקום הנזילה מבלי לגרום להרס ולנזק כספי רב, כגון החלפת מרצפות או שבירת קירות. תיקון הצנרת, באמצעות החדרת שרוול הינה אופציה שמתאפשרת אך ורק תודות לטכנולוגיה האל הרס המתקדמת. אם מדובר בהחלפת צנרת הקשורה למערכת הביוב, יש לחפור ולחשוף את הצינור הפגום ורק אז ניתן יהיה לתקנו. טכניקת השרוול, מאפשרת החלפה של צנרת ולהימנע מהחלפת כל הצנרת בצורה מורכבת ומונעת הרס הגינה, שבילים מאבן ועוד.

 

באמצעות שיטה טכנולוגית יעילה של אל הרס, תוכלו לחסוך הרבה זמן, כסף וכן לא תסבלו מחצר הרוסה, קירות פנים הבית או ריצוף. שיטה זו, הינה יעילה מאין כמוה וחברות אינסטלציה מנוסות, רוכשות את הציוד המשוכלל ביותר, בכדי לעבוד בשיטה המתקדמת ביותר, מה שמאפשר גם לחברות האינסטלציה לחסוך בזמן ובכוח אדם.

 

שימוש בטכנולוגיות חדישות לאיתור נזילות ועבודה מדויקת

 

על מנת שגם אתם תזכו לעבודה מדויקת כגון איתור הנזילה והחלפת הצנרת הפגומה באמצעות שיטת אל הרס, יש לפנות לחברות אינסטלציה וותיקות כגון איציק אינסטלציה, הקיימת משנת 1999 ומחזיקה צוות מיומן. המכשור משוכלל ביותר נמצא בחברת איציק אינסטלציה, אשר משרתת באזור המרכז, מוסדות, חברות וכן את המגזר הפרטי. לאיציק אינסטלציה בע"מ, ישנה אפשרות של אנליזה מדויקת לגבי מקור הנזילה ודרך התיקון הטובה ביותר. ניתן למצוא בחברה מערכות השקיה מתקדמות שמאפשרות מעקב אחר צריכת המים בגינה מה שגם מסייע לאתר את הנזילות במערכת ההשקיה שלכם.

המאמר באדיבות חברת איציק אינסטלציה למידע נוסף והצעת מחיר, לאחר שצוות החברה, יבדוק את מקור הנזילה באמצעות מכשור משוכלל ומתקדם ביותר. חפשו בגוגל איציק שירותי אינסטלציה בע"מ

 

קבצי pdf מצורפים: 
שם משרד האדריכלים: 
איציק שירותי אינסטלציה בע"מ
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome