אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

שאלה לגבי פרסום הקלות

בשיתוף פעולה עם:

2 posts / 0 new
התגובה האחרונה
ריאד
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני שבוע אחד יום אחד
הצטרפ/ה: 01/06/2015 - 20:44
שאלה לגבי פרסום הקלות

שלום רב,

האם חובה לתלות נוסח הפרסום בכניסה למגרש בשתי שפות רשמיות ?

הכוונה לפרסום במידות 70/70 שחובה לתלות אותו בכניסה למגרש / בניין נשוא ההקלה ולא לפרסום בעיתון.

תודה רבה

ארז מירב
התמונה של ארז מירב
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 18 שעות 23 דקות
הצטרפ/ה: 12/05/2009 - 03:36
פרסום הקלה

שלום,

סעיף 149 בחוק התכנון והבניה קובע:

(2)   הודעה המפרטת את מהות הבקשה כאמור בפסקה (1) הוצגה במקום בולט בחזית הקרקע או הבנין שעליהם חלה הבקשה במשך התקופה להגשת ההתנגדויות ובדרך שתיקבע על ידי הועדה המקומית או מי שמינתה לכך בדרך כלל;

לפיכך נראה כי על פניו לועדה המקומית יש זכות לקבוע האם באיזור מסויים בו ישנה אוכלוסיה מגוונת יש לעשות שימוש בשפות רשמיות נוספות.

בברכה,
ארז מירב, מנהל הפורום
עורך אדריכלות ובניה בישראל
יועץ לנושאי תכנון ובניה
 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס