אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

קונסטרוקטור לבניית מבנה

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית פרטי בודד
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
3
שטח הבית במ"ר: 
160.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

שירותיו של הקונסטרוקטור

 

כאשר אנו מתכננים לבנות מבנה כגון בניין מגורים, בית חרושת או ווילה פרטית, יש לשכור את שירותיו של הקונסטרוקטור, שהוא למעשה בוגר הנדסה אזרחית, הרשום ברשם המהנדסים במדור מבנים וכזה שנושא רישיון מאת הרשם. התחום של קונסטרוקטור, מתמקד בכל הקשור אל תכנון מבנים, כבר מהיסודות שלו ועד לשלד המבנה הגמור. אם אתם מתכננים לבנות מבנה, יש לשכור את שירותיו של קונסטרוקטור, כאשר הוא נעזר ביועצים נוספים כגון יועץ קרקע, כך שיועץ הקרקע מספק נתונים לחישוב המבנה ולעמידתו בפני רעידת אדמה.

 

הצעד הראשון של תכנון מבנה, הינו בחירת יועצים שישתלבו בפרויקט כגון: אדריכל, קונסטרוקטור, יועץ חשמל, ייעוץ מיזוג אוויר, יועץ אינסטלציה, יועץ בטיחות, יועץ מיגון, יועץ אקוסטיקה, יועץ ביסוס ועוד וכל זאת, על פי דרישת הפרויקט. באמצעות מספר פגישות, מתהווה תכנית הפרויקט. בהמשך הפרויקט, ייתכן ויהיו שינויים כתוצאה מתיאום בין המערכות השונות והתאמתן למתווה התכנית האדריכלית.

 

תיאום בין היועצים השונים- גורם חשוב בכל פרויקט

 

כאשר ישנם הרבה יועצים המעורבים בפרויקט, יש להמליץ על צוות יועצים מתאים, כך שלא תהיינה התנגדויות שונות מה שיגרום להתאמה שכן, צוות יועצים שלא יתאים יגרום לתוצאה רשלנית, אשר תגרום בנוסף הוצאות כספיות מיותרות . במסגרת תפקידו, קונסטרוקטור, בודק את עבודתו של מהנדס הבניין, כך שיוודא כי לא נעשו שום טעויות. בדיקת הנכס כאמור, מתבצעת ע"י הקונסטרוקטור, מאתרת ליקויים בבנייה, תוך הסתמכות על מכשיר הנדסי.  בנוסף הקונסטרוקטור מציל חיים, היות ואם מדובר על ליקויים שגורמים לסכנה של בטיחות הדיירים, הקונסטרוקטור מהווה סמכות עליונה בכל הנוגע לשלמות המבנה, מה שיקבע אף את יציבות המבנה.

 

מלבד פיקוח על הבנייה מתי כדאי לקרוא לקונסטרוקטור?

 

אם קיים חשד של סדקים במבנה או בעיה קונסטרוקטיבית, יש מיד לקרוא לקונסטרוקטור. בדיקה של גגות בטון. גם בבדיקה של קבלן שלד, יש לקרוא לקונסטרוקטור. אם אתם מעוניינים בבדיקה מקיפה לפני ביצוע שיפוץ יסודי במבנה, כגון שבירת קירות, הסרת עמודי בניין, פתיחת פתח בתקרה ועוד. אם יש להכין חישובים סטטיים לעירייה או לוועדה  בעת הגשה של תוספת בניה, קונסטרוקטור יסייע לכם רבות. גם תכנון של קונסטרוקציית פלדה כגון: גלריה, תכנון קומת גלריה, סככות של סגירת חלל בבית, מבני תעשייה, מחסנים ועוד, כל אלה רצוי שיעברו בדיקה והכנה של קונסטרוקטור מנוסה.

 

גם שקיעה של ריצוף בקומת הקרקע, מחייבת את בדיקתו של קונסטרוקטור, כך שהוא איש מקצוע חיוני וכדאי להזמין אותו בעת כל הפעולות שהזכרתי עד עתה במאמר זה. חשוב לא להקל ראש בכל הקשור למבנים שבהם אתם מתגוררים או עובדים והוצאה זו, תהיה חיונית מאין כמוה, כך שלכם יהיה ביטחון לשנים רבות.

 

 

 

 

שם משרד האדריכלים: 
סאגה
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome