אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

פרקט מעץ או למינציה - יתרונות מול חסרונות

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית פרטי בודד
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
3
שטח הבית במ"ר: 
250.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

פרקט מעץ או למינציה - יתרונות מול חסרונות

רבים שמעוניינים לייפות את ביתם באמצעות פרקטים, לבטח ישאלו את השאלה המוכרת והידועה כמו:" פרקט עץ או למינציה- יתרונות מול חסרונות". ראשית, כדאי להבין מהו פרקט למינציה, מדובר בעצם על פרקט שעשוי מחומרים סינטטיים שהם חומר שעשוי לחומר גלם כמו MDF, אך הוא עמיד וחזק יותר. חומר הגלם שממנו עשויים פרקטים מסוג למינציה הינו חומר הנקרא HDF שהוא מיוצר מסגסוגת עץ ונמצא ביציקה אחת שיוצרת פלטה אחת.

* בתמונה פרקט מבית קוויק סטאפ הבלגית

פרקט הלמינציה, מיועד לחיפוי רצפת במשרדים ובתים וכדאי כי אם מדובר על מקום הומה אנשים הבחירה  הנכונה ביותר, תהיה של ריצפת פרקט מסוג למינציה, היות והיא אינה מתבלה מהר ואינה זקוקה לתחזוקה שוטפת של הפרקט כמו פרקט עץ שיש לתחזק אותו נכון, מה שאף יעלה יותר, מלבד המחיר עצמו של פרקט העץ.

המראה של פרקט עץ מול למינציה- קשה להבחין בהבדל

היום פרקט מסוג למינציה הוא כה איכותי, עד שקשה להבדיל אם זה פרקט עץ או פרקט סינטטי. ישנם היום סוגי פרקט סינטטי  אשר מתאימים גם לחללים בהם יש מים כגון חדר הרחצה והמטבח. מחירם של פרקטים סינטטיים {למינציה} הינו זול באופן משמעותי ממחירם של פרקטים המיוצרים מעץ ואין בהם תחזוקה מיוחדת מלבד חומר שטיפה שיתאים לפרקט הסינטטי ושאיבת האבק שיש לבצע כמו בתחזוקה של פרקט עץ כאשר מדובר רק בניקיון השוטף של הפרקט.

ניתן לפרק פרקט למינציה ולהתקינו במקום אחר וכן ניתן להתקין אותו אופן עצמאי, כאשר ההתקנה היא פשוטה יותר מאשר פרקט מעץ. מי שמעוניין בפרקט עץ, מדובר על רצפה איכותית שמתאימה למי שיש לו תקציב גבוה ומעוניין בפרקטים הללו ליופי ויוקרה. חומר הגלם האיכותי של פרקטים מעץ מחזיק מעמד לשנים אם מתחזקים אותה נכון כגון שימון מדי שנה בחומר מיוחד שיגרום לרצפה להיות מוגנת ורעננה תמיד.

פרקט עץ  לבידוד מושלם מחום וקור

יש לציין כי למרות היתרונות הרבים של פרקט למינציה, פרקט העץ הינו החומר המבודד הטוב ביותר. באזורי הצפון למשל, ניתן לראות בהרבה בתים רצפת פרקט העשויה מעץ טבעי. ניתן ליהנות מרצפה עמידה מעץ טבעי שעמידה למשך שנים רבות והיא בעלת מראה יוקרתי וקלאסי. על מנת לדעת אילו סוגי פרקטים יתאימו לכם, יש להגיע לאולם התצוגה המוביל בארץ צמרת שטיחים ופרקטים הנמצא ברעננה, כאשר המבחר של כל סוגי הפרקטים האיכותיים הינו רב. מדובר על פרקטים מיבוא כאשר הם מיוצרים מסוגי העץ המובילים והאיכותיים ביותר מגרמניה או בלגיה שהן הארצות הידועות בייצור הפרקטים האיכותיים בעולם.

                  

קבצי pdf מצורפים: 
שם משרד האדריכלים: 
צמרת
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome