אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית פרטי בודד
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
4
שטח הבית במ"ר: 
250.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

 סתימות בביוב, נגרמות בגלל סיבות מגוונות כגון השלכת חומרים שאינם מתכלים במים, כגון טמפונים, תחבושות היגייניות, מגבונים לחים ונייר טואלט. גם הצטברות של שומנים למיניהם כתוצאה ממרככי שיער שמפו, סבון ושמן שנזרק לפתח הניקוז בכיור המטבח, כל אלה מובילים לסתימות. בהרבה בתים, משרדים ובתי עסק ישנן סתימות ואינסטלאטורים רבים עובדים ימים כלילות בכל פעם כאשר ישנה הצפה בקרב לקוחות. שרברב רגיל, עשוי לבצע פתיחת סתימה זמנית אך לא לכל שרברב יש את הכלים המתקדמים והעדכניים ביותר .ישנו שירות נוסף ועדכני בנעשה בטכנולוגיה מתקדמת יותר והיא פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה, מה שמהווה את הפתרון היעיל והמתקדם ביותר לבעיה זו.

צוות הביובית, יחדיר דיזות שנמצאות בראש צינור המים המותקן על גבי הביובית ולחץ המים באמצעות הדיזות,  לחץ המים אינו גורם לנזק גם אם מדובר על לחץ דחיסה של 150 בר. בדרך זו, גם בצינורות שיש בהם עיקולים, שיטה זו מנקה ופותחת באופן יסודי את הסתימות במערכת הביוב.

מדוע כדאי להזמין אינסטלאטורים עם מכשור מתקדם?

ישנן בעיות שונות כאשר מדובר על סתימות בביוב, בין השאר שורשים שצומחים במערכת וגורמים לסתימה ואפילו לסדק בצנרת כאשר הם צומחים בתוכה, היות ומדובר בקרקע פורייה לעצים וצמחייה. באמצעות מצלמות תרמיות  ניתן למצוא את מקום צמיחת השורש ולהחדיר מסור עדין אשר יחתוך את השורשים שמפריעים לזרימת המים. לאחר שהשורשים נחתכו, נעשית שטיפה באמצעות לחץ אדיר של מים, מה שמבטי, כי הצנרת נקייה משורשים. כאשר אתם מבינים כי ישנה בעיה במערכת הביוב שלכם, יש להזמין חברת אינסטלציה מוכרת שיש לה צוות מיומן ומכשור מתקדם, על מנת שניתן יהיה לפתור את הבעיה בזמן קצר וללא נזקים. מומלץ להזמין את חברת האינסטלציה מהאזור הקרוב אל ביתכם.

 

שתי השיטות לפתיחת סתימות באמצעות לחץ מים

ישנן שתי שיטות לפתיחת סתימות באמצעות לחץ מים גבוה. השיטה הראשונה היא באמצעות החדרת בלון מיוחד שמחדירים לצנרת הביתית כאשר מחברים אותו לברז מים. השיטה השנייה שהיא היעילה והעדכני ביותר, היא באמצעות ביובית אשר  עליה מולבש מיכל אגירה גדול, המצויד במשאבות מים וצנרת בדיזות להגברת לחץ המים. לאחר ששואבים את השפכים ממערכת הביוב,  מחדירים את הצינור עם הדיזה בכדי לבצע את שטיפת הצנרת. משאבת המים הנמצאת על משאית מסוג ביובית, שמגבירה את לחץ המים ובכך מרסקת למעשה את הפסולת שהצטברה בדפנות הצנרת.

המאמר באדיבות איציק שירותי אינסטלטור בע"מ  - זקוקים למידע נוסף בתחום תיקוני אינסטלציה מתקדמים? בקרו בפייסבוק שלנו.

שם משרד האדריכלים: 
איציק שירותי אינסטלציה בע"מ

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

athome