אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

מים- הזמנה נעימה לשפע

נותני חסויות לאתר:

גירסה להדפסהSend by email
כותב המאמר: 
איתי אור, יועץ
תאריך בדיקת עדכניות: 
27-05-2020
קטגוריות: 

מבוא

בפנג שואי מים מסמלים שפע, ובשל כך, ישנן כמה אפשרויות להביא זאת לידי ביטוי בבית.
יש המניחים קערת מים בכיוון מזרח או דרום- מזרח, אך הצורך להחליף את המים על בסיס יומי מקשה ומגביל למדי. יש כאלה שירצו להיטיב עם העיצוב בחלל הבית ויוסיפו מזרקה עם רעשי פכפוך, אולם צליל זה אינו מיטיב עם כולם, מעבר למגבלת המיקום והמקום.

קיים אמצעי נוסף שיכול לזמן לנו את השפע והוא בטוח ויעיל: אקווריום דגים. האקווריום ידוע כמחולל אולטימטיבי לזימון השפע, המרצת הצ'י בבית, מלבד היותו פריט עיצובי ממדרגה ראשונה. אקווריום דגים הוא עולם ומלואו, אוקיאנוס בזעיר אנפין.

האקווריום כאלמנט בפנג שווי

משהוחלט להוסיף אקווריום לבית, יש לקחת בחשבון כמה נקודות חשובות ע"מ להפוך אותו למחולל אנרגטי כשר למהדרין:

1. גודל האקווריום: לפני רכישתו, שאלו את עצמכם: האם אנו זקוקים/רוצים מחולל צ'י גדול או קטן? לאיזה גודל אקווריום אנו זקוקים? במידה ומדובר באקווריום גדול, האם יש לנו מספיק מקום להניחו?

[פנג שואי] 2. כמות הדגים: בפנג שוואי נהוג להכניס לאקווריום תשעה דגים. תשע הוא מספר קוסמי אנרגטי (גם בנומרולוגיה המערבית), כאשר מומלץ שבין התשעה יהיה אחד שצבעו שחור. הסינים מאמינים שזה מביא מזל.

3. סוגי הדגים וצבעם: ישנם דגים שקטים וישנם דגים נמרצים יותר. השקטים מחוללים אנרגיית יין. הנמרצים מביאים לידי ביטוי את אנרגיית היאנג. הביטוי ההתנהגותי של הדגים יביאו לידי ביטוי את זרימת הצ'י.
כמובן שהדבר תלוי גם במיקום ובצורך הסביבתי של הבית ושל יושביו, אך באופן כללי זהו העיקרון.
גם צבעם של הדגים יהווה ביטוי אנרגטי לצ'י הרצוי. דגי זהב, למשל, שייכים לאלמנט האש. ביטויים הצבעוני הוא המרצת הצ'י לעומת דגים לבנים או קרמים אשר ישרו תחושת נעימות ורוגע.

4. מיקום: את האקווריום רצוי להניח בכיוונים מזרח דרום-מזרח בפינת השפע. המיקום הנוח ביותר הוא לרוב בסלון. הסלון מהווה מקום עם פעילות צ'י נמרצת, ולרוב האקווריום מאוד מתאים שם. מיקום האקווריום בחדרי שינה, למשל, עלול ליצור הפרעה ואי נוחות. גם בגלל הרעש של הפילטר, וגם בגלל מקור המים וזרימת הצ'י המוגברת, אשר פחות מתאימה לחדר שזקוק לאנרגיית יין, המאפשרת מנוחה ושינה נינוחה.

ואם פינת השפע לא ממוקמת בסלון? במקרה כזה ניתן למקם את האקווריום בפינת השפע בסלון, כאשר אנו מתייחסים לסלון כמקרו בעוד שלפני כן הסלון היה רק חלק מהמקרו.

5. תחזוקה וניקיון: האקווריום כמחולל אנרגטי לא סיים את תפקידו רק בכך שקנינו אותו ומיקמנו אותו נכונה. ללא תחזוקה שוטפת ,ניקיון והקפדה על בריאותם של הדגים, כאילו לא עשינו כלום, ולהיפך, גרמנו לנזק גדול יותר.

 

איתי אור
"חמשת האלמנטים"
מקור המאמר:www.articles.co.il

תגיות: 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/