אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

בלוגים

נותני חסויות לאתר:

מערכת הבלוגים של "אדריכלות ובניה בישראל" מאפשרת לכם להקים בקלות בלוג אישי, בו תוכלו לשתף את כלל הגולשים בתהליך הבניה שלכם, לשאול, לקבל הצעות מגולשים, ולהינות מתיעוד הפרוייקט החשוב בחייכם.

על מנת להקים בלוג, אנא הירשמו קודם לאתר. לאחר ההרשמה, אנא פנו אלינו על מנת לקבל הרשאה לפתיחת בלוג, בדואל:  info@architecture.org.il

קיבלתם הרשאה? נהדר! עכשיו לחצו כאן: פתח בלוג.  אחרי הפוסט הראשון, תוכלו להוסיף פוסטים לפי רצונך. בהצלחה! 

 

הקלו על עצמכם את החיים עם טכנאי מזגנים

ב', 21/03/2016 - 11:40 -- tikunmazganim

 

כל מזגן, עשוי להפסיק את פעולתו או לשבוק חיים. עובדה זו, מרתיעה אנשים רבים אבל טכנאי מזגנים, מוסמך, עשוי לחסוך לכם בהוצאות כמו רכישה של מזגן חדש. ישנם כללים במזגנים והחשוב בהם הוא, לא כדאי כי תנסו לתקן את המזגן בעצמכם. חכו לאנשי מקצוע בתחום המזגנים, כך שלא תגרמו נזק בלתי הפיך למזגנים שברשותכם. טכנאי, העוסק בתחום המזגנים, אינו מתקן אותם, הוא אף דואג לתחזוקתם במשך השנה, על מנת למנוע מקלקול ונזק חמור.

בקשו הצעות מחיר מכמה חברות לתיקון מזגנים

אל תחכו לרגע האחרון- הזמינו בזמן טכנאי מזגנים

ב', 21/03/2016 - 11:38 -- tikunmazganim

 

במדינה חמה כמו שלנו, לא חסרים טכנאי מזגנים. הלחות בקיץ, מגיעה לממדים גבוהים וקשה לחיות ללא מזגן. בגלל העומס של החום והשימוש בהם בימי הקיץ, המזגנים נוטים להתקלקל יותר, דווקא בתקופה זו. יש לבחון את הטכנאים האמינים ביותר ודוגמא כזאת עשויה להיות, כאשר אתם מתקשרים לטכנאי, מסבירים לו את הבעיה במזגן והוא כבר ינסה באמצעות הטלפון, לבדוק ולתת הוראות בסיסיות, כך שהוא יוודא, כי לא מדובר בתקלה, כי אם בדברים שוליים שניתן לפתור לבד. מחווה כזאת, תראה לנו, כי מדובר בטכנאי אמין של מזגנים.

פרגולות אלומיניום –היתרונות

ו', 11/03/2016 - 09:50 -- פרגולייט

בעבר, היה נהוג לבנות ולהתקין פרגולות  העשויות מעץ. על אף החיבה שרוכשים הישראלים למראה של עץ טבעי, תחזוקתו היא אינה עניין של מה בכך. הוא חשוף לנזקים שונים ומחייב תחזוקה שוטפת. ראשית, העץ הטבעי ניזוק מפגעי מזג האוויר: גשם ולחות המביאים לספיגת מים בעץ והתנפחותו, שמש ארצישראלית יוקדת הגורמת להתבקעותו ועוד. בנוסף לכך, העץ ניזוק ממזיקים וטרמיטים שונים, הניזונים מכרסומו וחשוף למפגעים נוספים. לאור זאת, תחזוקת פרגולות מעץ מחייבת אתכם לעבודה רבה על מנת ליהנות ממראה עיצובי נאה של הסוכך או הפרגולה. השימוש באלומיניום מבטל את כל אלו, מבלי שתצרכו לוותר או להתפשר על העיצוב.

השוואה בין גדרות עץ לאולומיניום

ה', 10/03/2016 - 10:25 -- modi

רבים מלקוחותינו שואלים אותנו מה עדיף גדרות עץ או גדרות אלומיניום, אך התשובה היא אינה חד משמעית. לכל גדר יש את האיכויות שלה ואת האופי שלה. הן ברמת החומר והן ברמת העיצוב. אז בכל זאת אך נדע איזו גדר לבחור.

כאשר בוחרים גדרות לגינה יש לחשוב קודם כל על האופי האישי שלכם ושל הבית שלכם. במידה וכל הבית מעוצב בעיצוב הייטקי נקי וחדשני כנראה גדרות אלומיניום יתאימו יותר, מצד שני אם אתם בעלי בית חמים בעיצוב יותר מסורתי או כפרי גדר עץ עשויה להתאים יותר לביתכם. 

איך מוציאים אישורים לבניה קלה ומה צריך בשביל זה?

ה', 03/03/2016 - 15:46 -- eaglefl

אחד הנושאים החשובים ביותר שצריך להתייחס אליהם בכל מה שקשור לתוספות של בניה קלה למבנה, הוא האישורים שאתם צריכים להוציא כדי להתקין אותם. באופן כללי, המסלול להוצאת אישורים לבניה קלה הוא מסלול בזק מהיר יותר מהמקובל. הרעיון הוא לא להכביד מבחינה ביורוקרטית על מי שבמקש להתקין פרגולה חדשה במרפסת שלו, לסגור מרפסת, או לשפר את שביל הגישה לבית שלו. עם זאת, ועל אף שמדובר על מסלול מומלץ - הרי שזה עדיין מסלול חובה שיש להתייחס אליו.

כל מה שצריך לדעת על האישורים הללו

הרחקת יונים

ד', 24/02/2016 - 20:35 -- rotbergtma38

הרחקת יונים

 

היונה היא לא חיה טורפת אבל היא מאד מלכלכת ואת זה ניתן לראות על גגות הבית, או מרפסות, מסתורי כביסה ועוד. מלבד העובדה שהיונים מלכלכות את הסביבה הם גם מעבירות מחלות ולכן בעזרת פעולה פשוטה שנעשית באמצעות שיטות מיוחדות ובעזרת חברה מקצועית ניתן להרחיק את היונים לבלי שוב.

 

מדוע מגיעות היונים אל הבתים?

 

עולם הפרגולות- פרגולות אלומיניום

א', 21/02/2016 - 17:17 -- bhpigeon

עולם הפרגולות

עולם הפרגולות- פרגולות אלומיניום מעניקה שירותי התקנה ומכירה בפריסה ארצית, לחברה מוניטין של שנים רבות בתעשייה. לחברה צוות וותיק שמעניק אחריות לאחר כל עבודת התקנה.

בעולם הפרגולות תמצאו מגוון ענק של פרגולות אלומיניום שהותקנו ללקוחותינו ברחבי ישראל.

 

פרגולות אלומיניום

 

עמודים

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס

Subscribe to יומנים - RSS