אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

תוספת על מבנה ציבור קיים

2 posts / 0 new
התגובה האחרונה
NoaB
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 8 חודשים שבוע אחד
הצטרפ/ה: 01/11/2021 - 09:44
תוספת על מבנה ציבור קיים

האם לאדריכל רשום מותר להגיש בקשה עבור תוספת קומה על מבנה ציבור קיים? (קיימת קומה אחת)

ארז מירב
התמונה של ארז מירב
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני שבוע אחד 21 שעות
הצטרפ/ה: 12/05/2009 - 03:36
שלום,

שלום,

לאדריכל רשום שאינו רשוי אסור לתכנן את כל המבנים במקרה והם ישמשו כבניני משרדים, בניני ציבור, או בניני בידור. ע"פ סעיף 3 לתקנות, רק לאדריכל רשוי מותר לתכנן מבנים כאלה, גם אם הם לכאורה "פשוטים" מבחינת מידותיהם. 

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.