Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

גובה מעקה . וניקוז במקלחת

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלי מנשה
    משתתף

גובה מעקה . וניקוז במקלחת

בדירה שרכשתי לאחרונה מקבלן יש 2 דברים מאוד מוזרים. 1. גובה המעקה של מרפסת השירות הוא 118סמ ובנוסף רוחב המעקה הוא 30סמ מה שיוצר מצב שבו אם אתה לא שחקן ב אן בי איי .. אין סיכוי שתוכל לתלות כביסה, פשוט בקושי אפשר להגיע לחבל הראשון. ושם אכן המיסתור כביסה שבו אנחנו אמורים לתלות כביסה. הקבלן טוען שזה התקן,ואם אני רוצה אני יכול לשים מדרגה .. נו באמת .. את אמי בת ה79 אני ממש לא רואה מטפסת על המדרגה מבלי שזה יהיה מסוכן לה .2. הדבר השני הוא השיפוע של הרצפה במקלחת ,הוא כל כך קטן אולי 2 מילימטר שיפוע כך שהמיים מתנקזים בצורה מאוד מאוד איטית ובעיתית .. כל הזמן צריך לגרוף את המיים פנימה. ובכן.. האם אלו באמת התקנים?? ואם כן מה בדיוק חשבו אלה שכתבו אותם.. ? ואם לא .. מה אפשר לעשות? תודה

ארז מירב
    מנהל בפורום

ליקויי בניה, גובה מעקה ושיפוע במקלחת

שלום, 1. גובה מעקה צריך להיות יותר מ-105 ס"מ. אין מידה מקסימלית. אם נוצר מצב בו לא נוח לתפעל את חבלי הכביסה, יש לקבל חוו"ד מחברה לליקויי בניה. 2. על פי תקן ישראלי 1205.3 על הקבלן לעשות שיפוע 2%-4% בריצוף המקלחון. זה אומר שכל 50 ס"מ, צריכה להיות ירידה של 1-2 ס"מ.  

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן