Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חניה פרטית -חוק

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    1-45
    משתתף

חניה פרטית -חוק

אם לפני שנים הוספנו חניה פרטית בשטח הפתוח בחצר בעת בנית תוספת לבית שנרכש, החניה מסומנת בתכניות ורשום "חניה" התקבל היתר והבניה בוצעה.
    לא היו תכניות מיוחדות בהיתר לחניה -מדובר בשער שנפתח לצורך חנית מכונית בחצר,סימון בשרטוט וזהו (כמו שמסמנים שם "דשא" וכד').שוב- המיקום הנוכחי מסומן בתכניות שהוגשו ואושרו.
    מעולם לא בוצעה תוספת של אותה חניה בטאבו.מדובר בבית קרקע פרטי.
    אנא עזרתך: האם כדי לסמן את הכניסה לחניה כאסורה לחניה או סימון מעטפת וכד' עלינו לגשת ולרשום את החניה בטאבו למרות שמופיעה בתכניות ההיתר בוועדה המקומית בעירייה?איך זה עובד?לבקש מהעירייה סימון- האם יאשרו במידה ולא בטאבו? אציין שלא היה ברשותנו רכב וכעת יש ולכן מעולם לא עלה הנושא.בבקשה בבקשה עזרתך בנושא,לא מצאתי אף מקור מידע שיודע מה הנוהל.

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חניה פרטית -חוק

שלום, כל עירייה והתקנות הפנימיות שלה אין חוק בעניין ומדובר בתקנות עזר פנימיות. אני מניח שהיתר בניה יספיק. גשי ובררי (:

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

1-45
    משתתף

תודה על התשובה. נועצתי עם עו"ד שקבע כי כדי שתהיה לי זכות קניינית בחניה אני צריכה להסדיר את הנושא בטאבו בדיוק כמו שמסדירים מחסן בטאבו.צריך להצמיד את החניה לדירה.אבל זו לא דירה זו חניה בחצר הבית הפרטי שלי… בכל מיקרה אשלח פניה לעיריה. תמיד חשבתי שכשבונים בית ומקבלים היתר אז באופן אוטומטי יש רישום בטאבו.מסתבר שאלו שני גופים שונים.כמה מוזר.

ארז מירב
    מנהל בפורום

ממש קשה לי להאמין שבבית פרטי יש צורך בהצמדת חניה. המונח "הצמדה" בא לתאר מצב בו לא ברור לאיזה דייר שייך הרכוש, וכאן זה לא המקרה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן