Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מגורים ללא טופס 4

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    סאלי טימר
    משתתף

מגורים ללא טופס 4

שלום,
    אביו של בני שכר קרוואן על שטח במושב. על חשבון החשמל כתוב: חשמל זמני לבניה.
    אני מניחה שזה אומר שאין אישור לחשמל למגורים כיוון שאין טופס 4 למבנה זה.
    קראתי על חשיבותו של טופס 4 בפורום זה, והבנתי שזו עבירה פלילית.
    יידעתי את האב על כך וביקשתי שלא ייקח אותו לישון שם אז הוא זילזל בבקשתי והתעלם ממנה.
    שאלתי היא:
    האם אני יכולה לפנות למשטרה בעניין? כיצד אמנע מבני לישון במבנה שיש בו סכנה?
    בתודה מראש!!!

ארז מירב
    מנהל בפורום

מבנה ללא טופס 4

מדובר בעבירה פלילית. אבל עם זאת, פניה למשטרה לא תעזור משום שמדובר על חוקי תכנון ובניה והכתובת היא פקחי הועדה המקומית לתכנון ובניה. הדרך הנכונה לבצע זאת היא לפנות לבית משפט ולשכנע אותו שיוציא צו מניעה מהאב לשכן את בנו במבנה הזה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

סאלי טימר
    משתתף

צו מניעה מגורים ללא טופס 4

מודה לך על תשובתך המהירה ארז. כבר פניתי לפני שבוע לבית המשפט בבקשה לצו מניעה.  השופט דחה את הצו בטענה שעברו חודשיים מאז שגר שם האב ועד עכשיו לא פניתי וראה בכך טעם לפגם?!!! (ברור שלקח לי זמן לבדוק ולברר את הנושא כיוון שאיני מומחית בתחום ולא יכולה לפעול מייד על סמך תחושת בטן בלבד). כיצד ייתכן שבית המשפט מאשר לאב להלין את בני בניגוד לחוק תוך שהוא מסכן אותו ? ברשותי חשבון חשמל שבו כתוב: 'חשמל זמני לבניה'. האם יתכן שהשופט אינו בקיא בחוקים הקשורים לנושא זה? האם נותר מה לעשות? ואם זוהי עבירה פלילית מדוע אי אפשר להגיש תלונה? בתודה מראש!!!

ארז מירב
    מנהל בפורום

מגורים ללא טופס 4

כמו שכתבתי, ניתן להגיש תלונה לועדה המקומית. יש להם סמכויות חקירה והגשת כתבי אישום, כולל אישום פלילי וצו הריסה. אני מציע לך להתייעץ עם עו"ד לגבי אפשרות לערער על פסיקת השופט. רצוי שזה יהיה אחרי ביקור של פקח במקום והנפקת דו"ח.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן