Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מרפסת מקורה

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    mayah
    משתתף

מרפסת מקורה

שלום,

רציתי לדעת האם בבניין שנבנה בשנות ה-70 (כלומר, לפני תקנות 1992) ויש בו מרפסות מקורות, המרפסות המקורות נחשבות לשטח עיקרי? כמו כן, במידה ואני מעוניינת לבנות מרפסת זיזית האם בשרטוט הבקשה יש לציין כי מדובר במרפסת מקורה או שבשרטוט זה יכול להיראות כחדר רגיל?  

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: מרפסת מקורה

שלום, המרפסות המקורות נחשבות לשטח עיקרי? קשה לדעת, יש לעיין בהיתר הבניה המקורי. בכל אופן, בכל הגשה חדשה יתייחסו למרפסות מקורות כשטח עיקרי. כמו כן, במידה ואני מעוניינת לבנות מרפסת זיזית האם בשרטוט הבקשה יש לציין כי מדובר במרפסת מקורה או שבשרטוט זה יכול להיראות כחדר רגיל?  בשרטוט זה יראה כמרפסת מקורה (במידה והיא אכן מקורה) ובחישוב השטחים כשטח עיקרי כמו בחדר רגיל.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

mayah
    משתתף

כלומר, אין זה משנה כיצד זה הופיע בהיתר המקורי. כעת ,אם אני מגישה בקשה למרפסת זיזית, המרפסות המקורות נחשבות לשטח עיקרי?  וכיוצא מכך, גם ניתן לבנות מרפסת זיזית יותר גדולה?

ארז מירב
    מנהל בפורום

המרפסות המקורות יחשבו כשטח עיקרי בחישוב החדש. את גודל המרפסת הזיזית המותרת ניתן למצוא בתקנון התב"ע, או בתקנות הוועדה. יש לפנות אליהם.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן