Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

פרגולה ומחסן גינה- דחוף

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3355
    משתתף

פרגולה ומחסן גינה- דחוף

ארז שלום,
    הקמנו פרגולת עץ במידות 8*4.5 מטר . בדיעבד הבנו שמהנדס המועצה רוצה שהפרגולות בפרוייקט יהיו אחידות (מה שהוא רוצה ממש לא נחשב לפרגולה…). ביישוב אצלנו לא מאוד מקפידים מצד שני היינו שמחים להוציא היתר בנייה. האם מהנדס המועצה יכול לדרוש על פי חוק פרגולה מסוימת לפי פרוייקט כי לפי התקנות הכלליות אנחנו כן עומדים בתקנים ולכן לא חשבנו שתהיה בעיה. מנסיונך, האם יש אישורים חריגים? דבר נוסף, הבנו שעומד לצאת חוק חדש לגביי פרגולות, שלא יהיה צורך בהיתר בנייה.מתי זה אמור לצאת?
    נושא נוסף, הקמנו מחסן גינה מעץ בגודל 1.5*3 מטר. האם יש צורך בהיתר בנייה?
    תודה וסליחה על כל השאלות.
    קרן

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: פרגולה, מחסן גינה- היתר

שלום, להלן תשובות: האם מהנדס המועצה יכול לדרוש על פי חוק פרגולה מסוימת לפי פרוייקט כי לפי התקנות הכלליות אנחנו כן עומדים בתקנים ולכן לא חשבנו שתהיה בעיה. מנסיונך, האם יש אישורים חריגים?- בד"כ, כל עוד הפרגולה עשוייה מחומר קל ולא בטון, אין שום בעיה.  במקרה הזה, יש לברר אם בקשת המהנדס מעוגנת בתקנון של תכנית בניין העיר בשכונה. בתקנון גם תמצאו אם יש הגבלה לגודל הפרגולה.  דבר נוסף, הבנו שעומד לצאת חוק חדש לגביי פרגולות, שלא יהיה צורך בהיתר בנייה.מתי זה אמור לצאת?- לא ידוע לי על חוק כזה. הקמנו מחסן גינה מעץ בגודל 1.5*3 מטר. האם יש צורך בהיתר בנייה?- אכן.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

-3355
    משתתף

Re: פרגולה, מחסן גינה- היתר

תודה!

erans2010
    משתתף

Re: פרגולה ומחסן גינה- דחוף

אני מעוניין להוסיף מהניסיון שלי, שבאותו מקרה מצער היינו צריכים לפרק פרגולה שזה הקמנו עקב תכנון לקוי. זה היה מצער כי בוזבז המון כסף וחבל. בהתחלה אנחנו תכננו את הפרגולה ואח"כ הסכמנו להיעזר במקצוען. אני חייב לציין שהבחור היה נחמד והוא לא דרש הרבה. אם תרצו זה האתר שלו:

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן