Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

רוחב מדרגות חירום חיצוניות

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    dilakeno
    משתתף

רוחב מדרגות חירום חיצוניות

שלום רב,
    רציתי לדעת מה הרוחב הנדרש למדרגות חירום חיצוניות בבית מלון?
    ומה החקיקה הרלוונטית?
    כמו-כן ברצוני לדעת מה הרוחב אשר היה נדרש בעבר לעניין בית מלון. נניח בית מלון שנבנה בשנות ה-70?
    תודה רבה,

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: רוחב מדרגות חירום חיצוניות

שלום, בתקנות בטיחות אש מופיע הסבר לחישוב רוחב מדרגות חירום חיצוניות, פרק י"ב, ע"פ מקדם תפוסה. אין לי מידע על שנות ה- 70, אך אני מניח שהמידע יימצא בהיתר הבניה של המקום.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

dilakeno
    משתתף

תודה רבה על התגובה המהירה! אני רואה שקובץ התקנות שהפנית אותי אליו הינו למעשה תיקון של תקנות תכנון ובניה משנת 2008. האם אתה יודע מה היתה הדרישה לרוחב מדרגות לפני התיקון ב-2008? למשל בשנת 2005? שאלה נוספת: נניח ויש בניין גבוה שנבנה בשנות ה-70 והרוחב מדרגות בו פחות מ-1.1 . האם יכולים לבוא כעת בדרישה להרחיב את המדרגות?

ארז מירב
    מנהל בפורום

האם אתה יודע מה היתה הדרישה לרוחב מדרגות לפני התיקון ב-2008? למשל בשנת 2005?- לא. שאלה נוספת: נניח ויש בניין גבוה שנבנה בשנות ה-70 והרוחב מדרגות בו פחות מ-1.1 . האם יכולים לבוא כעת בדרישה להרחיב את המדרגות?- שאלה טובה. אני מניח שאם הדבר מצויין בתקנות העזר של העיריה אז כן. לחילופין, בכל בקשה לתוספת/ שינוי, כמובן שהם רשאים לבקש להתאים את המבנה לתקן עכשווי.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן