Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    gala
    משתתף

שלום
    רציתי להתיעץ איתך בקשר למכתב אשר קיבלתי מהועדה המקומית
    בו נמסר לי שאני מוזמן לחקירה ואני מוזמן להתיעץ עם עו"ד
    פרטי המקרה
    אני בונה ליד כרמיאל ומיגרש משופע ,הועדה דרשה מילוי תחת הריצפת הקומה הראשונה ואפילו תחת הדאק.
    אני בשלב הבנייה ומיליתי רק חלק מהשטח בגלל שהגעתי להוצעות מטורפות על מילויים וקירות תומכים למילויים אילו
    פעלתי בעצת הקבלן והמהנדס ואטמתי את כל העמודים עם בלוקים והכנה לקיר אבן אטום.
    בקיצור אני שואל אם אני חייב למלות שטח זה למרות שהוא סגור ואטום ואין בוא כל שימוש
    בנוסף רציתי לדעת עם הועדה יחולה לחייב אותי למלות מתחת לדאק כשהכונה שלי היתה לא לפגוע בחורש הטבעי שיש מסביב לבית ולכן תוכנן דאק קל ולא מרפסת כבדה
    כמו כן הדאק מתוכנן ליבנות בשטח קו הבנין ואין כל חריגות מהתכנון או מכל מה שמקובל בתנאים כאילו נראה לי שהועדה כאן מגזימה בדרישות ולא נראה לי שאני מבצע משהוא לא חוקי
    אני אשמח לכל עצה ועזרה מול הענק הזה הניקרה "הועדה לתיכנון משגב" בתודה מראש

ארז מירב
    מנהל בפורום

חריגה מהיתר בניה

שלום, ההוראות בדבר מילוי הקרקע באו לאחר שבבתים רבים מספור ניצלו את החלל לבניה לא חוקית. כל עוד לא הומצא "ענק" אחר, יש למלא אחר היתר הבניה של הוועדה "משגב" כלשונו. אם בהיתר מצויין שיש מילוי קרקע- יש לבצע זאת. אם ה"דק" אינו כלול בהיתר- יש לפרקו. לחילופין- יש אפשרות להגיש תכנית שינויים, ללוות אותה במכתב הסבר מטעם עו"ד ולהתנצח משפטית עם הוועדה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

gala
    משתתף

Re: חריגה מהיתר בניה

גם אם אין בשטח כל שימוש והוא סגור ואטום ?

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חריגה מהיתר בניה

כמו שכתבתי, אתה יכול להאבק משפטית, אני לא משוכנע שיצליח לך. מה שחשוב זה מה שרשום בהיתר הבניה.  כדאי לפנות לעו"ד מקרקעין.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

gala
    משתתף

דרוש עו"ד מקרקעין בצפון

נראה שאני צריך עו"ד כזה יש למשהוא עו"ד בצפון מומלץ

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן