Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    rut50
    משתתף

אני גרה בבית משותף כשלי יש את גינת הגן בבנין והיציאה לגינה מקורה ע"י המרפסת של השכנים מהקוומה שמעלי.
    אני משלמת על השטח הזה מיסים לעירייה.
    ביציאה לגינה יש לי  דלת הזזה שהיתה בבניה וכן קיר מצד שמאל.אני שוקלת לסגור 2 צלעות :קידמי ומימין או בדלתות הזזה מזכוכית ואלומיניום או בפתרון אחר כדיי שלא יהיה לי גשם/שמש .
    הגינה שייכת רק לי בבית המשותף ורשומה על שמי ועל השטח כאמור אני כבר משלמת מיסים. זה לא חורג מתחום המבנה כי זה מתחת למרפסת קיימת כשבהמשך יש לי גינה רגילה.
    א. האם אני צריכה לבקש אישורים בכלל?????? (לא רוצה לשאול שאלות קיטבק !)
    ב. בקצה הגג עדיין בתחום הגינה שלי ומעבר למרפסת של השכנים יש 4 חורים מבטון שהם מעין קישוט שדרכו זורם לי לתוך תחום היציאה לגינה גשם בצורה חופשית.
    רציתי לסגור את החורים האלו בפרספקס או פתרון אחר. – האם אני יכולה ????
    אודה לכם מאד על תשובתכם.
    תודה רבה
    רות

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: סגירה ליציאה לגינה

שלום, א. האם אני צריכה לבקש אישורים בכלל?????? (לא רוצה לשאול שאלות קיטבק !) אכן, יש צורך בהיתר בניה ע"פ החוק. רבים אינם מבצעים זאת ולוקחים סיכון, אבל זו החלטה שלך. יש לבדוק אם נותרו אחוזי בניה במבנה המשותף ולבקש היתר. תתייעצי עם אדריכל שיבצע עבורך את הבירור. ב. בקצה הגג עדיין בתחום הגינה שלי ומעבר למרפסת של השכנים יש 4 חורים מבטון שהם מעין קישוט שדרכו זורם לי לתוך תחום היציאה לגינה גשם בצורה חופשית. בלי לראות את השטח לא ניתן לייעץ. בקשי מאותו אדריכל שיבדוק.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן