Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    07-3
    משתתף

אנחנו גרים בבית משותף. הגג מוצמד לדירות בקומה העליונה למעט הגג שמעל חדר המדרגות וגג משותף של כ 25 מ"ר שעליו מותקנים דודי שמש. אחד מבעלי הדירות בקומה העליונה בנה על הגג הצמוד לדירתו חדר נוסף ובאותה הזדמנות היטה את המים המגיעים מהגג העליון ומרחבת הדודים אל צינור הביוב המשותף של הבניין. בפועל מי הגשם, עם עלים, נוצות יונים ושאר לכלוכים נכנסים למערכת הביוב וסותמים אותה כך שיש לעיתים הצפה בדירה. שתי שאלות לי בבקשה:א. האם מישהו יכול להפנות אותי לחוק שאוסר הכנסת מי גשם לביובב. תפקידו של מי לפעול נגד השכן מלמעלה-  של כל דירה שנפגעה או של ועד הבית ? בתודה מראשרוני

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: ניקוז מי גשמים לביוב- בבית משותף

שלום, כדאי לקבל חוות דעת כתובה של יועץ סניטרי שתכלול הפניה לסעיף בתקנות (אני יודע שקיים) הקובע שניקוז גשם למערכת הביוב אפשרי רק בפטיו. את התביעה הוועד צריך להגיש היות והוא זה שיפגע מבקשות של דיירים לתקן את הצינורות שהם רכוש משותף לכל הדיירים.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

07-3
    משתתף

Re: ניקוז מי גשמים לביוב- בבית משותף

תודה רבה. יבוצע . אעדכן כאן כשהיה לי מידע מוסך – לטובת הכלל.

07-3
    משתתף

Re: ניקוז מי גשמים לביוב- בבית משותף – תקן

לידיעת כולם: יש תקן מפורש שאוסר על ניקוז מי גשמים לביוב ת"י 1205 חלק 2 , פרק ג' 3.1

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: ניקוז מי גשמים לביוב- בבית משותף – תקן

תודה!

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן