Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

היי,
    אני התחלתי להתעניין להשקיע בנדל"ן מניב.
    חשבתי להשקיע דרך החברה הזו: השקעה בנכסים מניבים
    מישהו שמע עליהם? מה דעתכם.
    תודה!

השקעה בנכסים

אני לא מכיר את החברה הזו. יש לא מעט גופים שעוסקים בתחום השקעות נדל"ן בארץ או בחו"ל. לעיסקאות כאלה יש היבטים שונים ומשמעותיים ומדובר בהשקעה של סכומי כסף לא קטנים. מי שלא מומחה או בעל ידע מוקדם בתחום הנדל"ן וההשקעות, כדאי מאוד שיקבל ליווי מקצועי צמוד לכל עיסקה כזו. בברכה אבי אלטלף, עו"ד

בן לביא
    משתתף

השקעה בנכסים

לא שמעתי על החברה הזאת, אבל כמו בכל עיסקה או השקעה, צריך לעשות סקר שוק ולא להינעל על חברה אחת בלבד, אישית אני בדיוק בתהליך של בדיקת רשימת משרדים למכירה ,כדי להיכנס לשוק ההשקעה בנכסים עסקיים

משה כן
    משתתף

עוד שאלה..

אשמח לנצל את השרשור כדי לשאול לגבי האטרקטיביות של השקעות נדל"ן בברצלונה, מידע כללי, עצות ועוד. כמו כן, מחפש חוות דעת לגבי החברות הבאות- -investment.com/he/ תודה לעוזרים

ron alon
    משתתף

לא למהר להשקיע!!!!

אלפי ישראלי נעקצים בעולם ע"י ישראלים, כן כן תוצרת כחול לבן כל שנה בכל רחבי העולם!!!!!!!! לפנ י שבוחרים להשקיע בנדל"ן חובה להתייעץ עם עו"ד מומחה לענייני נדל"ן במדינה בה אתם רוצים להשקיע! עו"ד שחר שוורץ חילץ מאות ישראלים מעקיצה של השקעות נדל"ן בארצות הברית

יואב הרוש
    משתתף

אני מעוניין להשקיע בדירה להשכרה

האם מישהו כאן יכול לחוות דעה על השקעה בפתח תקווה לעומת תל אביב הייתי ב   משרדי תיווך בפתח תקווה ושכנעו אותי שזה כדאי על פני תל אביב . האם אפשר לקבל כאן עוד דעה?  

אלון שדמי
    משתתף

מעניין מאוד תודה.

גם אני התחלתי לאחרונה להתעניין בהשקעות אלטרנטיביות, ובהשקעות נדל"ן בגרמניה, אבל הדיון כאן מאוד עזר לי להרחיב את החשיבה שלי על השקעות.

אלון שדמי
    משתתף

תודה

פודקאסטים מומלצים ייעוץ פנסיוני  

מחפש המצלה חברה לתמ"א 38 בראשון לציון

ברצוני לקנות דירה בראשון לציון בחברת נדלן ראשון הם עוסקים בשיווק פריוקטים  בראשון לציון יש המלצות ? 

דירה ברחובות

בודק אופציה לרכישת דירה ברחובות בחברת בראון עוסקת שיווק  פריוקטים ברחובות

אלון שדמי
    משתתף

מעניין

עלו כאן לא מעט כיווני השקעה מעניינים מאוד   ניהול תיקי השקעות השקעות נדל"ן בגרמניה חוזה שכירות  

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן