Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

הוספת מרפסת שמש ושיפוץ הבניין

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    sarit gormes
    משתתף

הוספת מרפסת שמש ושיפוץ הבניין

שלום,
    לפני שבועיים נכנסתי לדירה שרכשתי. היום ראיתי כי הוועד תלה הזמנה לאסיפת דיירים כדי לדון בנושא הוספת מרפסת שמש, שיפוץ חיצוני של הבניין והחלפת ארונות חשמל. העלות לכל דייר היא כ- 100.000 אלף ש"ח. שאלתי היא האם הם יכולים לחייב אותי לשלם, אם תהייה הסכמה של רוב הדיירים? אין ביכולתי לשלם סכום כזה, חשבון הבנק שלי מרוקן בעקבות קניית הדירה ויש לי משכנתא גבוהה, בנוסף אני אם חד הורית. בעל הדירה שממנו קניתי את הדירה לא יידע אותי על כך. שאלתי אותו במפורש אם מתכוונים לבצע תמ"א בבניין לפני הרכישה , והוא אמר שלא, הוא אמר שבעבר הדיירים רצו להוסיף מרפסת שמש וזה לא יצא לפועל.
    בברכה,
     שרית

ארז מירב
    מנהל בפורום

סירוב לשלם על מרפסת שמש

שלום, לא ניתן לחייב אותך לשלם על מרפסת שמש. במקרה כזה, על מנת לשמור על מראה אחיד, תיבנה מסגרת קורות במקום רצפה וכנראה גם מעקה. ביום שאת או הבעלים העתידיים ירצו להשתמש, תאלצו לשלם את עלות בניית הקורות היסודות והמעקה. את הרצפה אתם תממנו ותאלצו להביא קבלן ביצוע. לגבי השיפוץ החיצוני ושיפוץ החשמל, במידה והייתה אסיפה וכך הוחלט, עלייך לשלם על חלק זה. לידיעתך, היעוץ שלי אינו משפטי וכדאי להיעזר בעורך דין.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

sarit gormes
    משתתף

תודה רבה

תודה רבה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן