Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מתחם חנייה בבניין משותף

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי אבני
    משתתף

מתחם חנייה בבניין משותף

שלום.
    אני מתגורר בבניין משותף בן 9 קומות שאוכלס לפני 3 חודשים.
    סידורי החניה במתחם הבניין ממש גרועים. מעבר לכך שיש חניות מרוחקות שאין מה לעשות בעניינן, הכביש והחניות לא מופרדים בשום צורה ואין למעשה שביל מוגדר להולכי רגל, שלרוב מוגבה מהכביש כדי ליצור חיץ.
    הדבר מהווה למעשה סכנה לילדים ובכלל, שכן המתחם לא גדול.
    אני מאמין כי תוכנית החניות של הבניין (שלא היתה עדיין קיימת ומוגדרת בשלב החתימה על החוזים) אושרה על ידי הגורמים הרלוונטיים שנתנו אישור איכלוס, אך הדבר תמוהה ביותר.
    האם ניתן לעשות משהו בעניין? להביא מהנדס בטיחות חיצוני? איזה סוג מהנדס מתאים בדיוק? והאם הוא אמור לפעול מול הרשויות או שהפנייה צריכה להיות מלחתכילה למועצה שאמורה לבדוק דברים כאלה?
    תודה!

ארז מירב
    מנהל בפורום

יועץ תחבורה

שלום, כל מהנדס תחבורה יכול להגיע ולתת לך חוות דעת. כדאי לגשת לוועדה המקומית, לצלם את נספח התחבורה והחניה ולהשוות לשטח.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

אורי
    משתתף

פתרונות לחניה

שלום יוסי, הבעיה שציינת מוכרת בהרבה מקומות ויש פיתרונות מאוד מוצלחים בדיוק לנושאים שהעלית. ניתן לתחם שביל להולכי רגל באמצעות מפרידי נתיבים או ע"י עמודים עם שרשרת. במידה שהמכוניות חונות עם הפנים אל השביל אז מעצורי חניה הם הפיתרון למניעת "פלישה" אל השביל. יש עוד כל מיני פיתרונות, נתתי את מה שאני מכיר. יש לך את המוצרים שציינתי באתר של חברת ASprod , בקטלוג שלהם: asprod.co.il/catalog שיהיה בהצלחה אורי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן