Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

סגירת מרפסת

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

סגירת מרפסת

שלום ארז.
    אני גר בבניין חדש יחסית (2007) בשכונת רמות בירושלים, לידי באותה שורה בנויים עוד כמה בניינים באותו פרויקט. 
    ייחודו של פרויקט זה, שהקומות מדורגות, ולכל דייר יש מרפסת ענקית לתפארת (44 מ"ר לערך) ללא קירוי כמובן.
    אני מקדים זאת בכדי לציין, שבבנינים ליד, יש במפרסות פרגולות שונות למיניהם (שכבר משנות את פני הבניינים ואחידותם).
    עכשיו, אני מאוד רוצה לסגור בערך כשליש מהמרפסת לחדר שמש, עם אלומניות וזכוכיות, כולל תקרה מפנלית וכד'.
    אני ממש רוצה לדעת מה עליי לעשות בכדי לקבל היתר, ולעשות זאת בראש שקט?
    קראתי את המאמר שלך בעניין היתר בנייה, האם זה רלוונטי (כולל הכל) גם לגבי דבר פעוט שכזה? האם יש משהו שתוכל להמליץ לי עליו לטפל לי בעניין (אך שיהיה משתלם לי, כי הבנייה עצמה לא יקרה, וזה מוזר להשקיע באישור יותר מהבנייה עצמה).
    בקיצור אני די אובד עיצות, והכל נשמע לי מסובך ומורכב. אשמח לעזרה כמה שתוכל, בייעוץ ובהכוונה מפורטת ביותר!
    תודה

ארז מירב
    מנהל בפורום

סגירת מרפסת

אין ספק שזה מורכב. כל סגירה מחייבת היתר בניה. באופן כללי יש לבדוק טרם התהליך האם קיימים אחוזי בניה לא מנוצלים שניתן לנצלם לצורך תוספת שטח עיקרי. ניתן לבדוק זאת בשעות קבלת קהל בוועדה המקומית לתכנון ובניה. לאחר מכן, אני מציע שתבקש מאדריכל לתת לך הצעת מחיר ועל הדרך שיסביר לך מה התהליך טומן בחובו.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן