אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

גבי את שקד בע"מ

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

כאשר עסק מעיד על עצמו בהצהרה כזו ש-  "אין דבר כזה שאין", הוא חייב לעמוד מאחורי הצהרה כזו.ההצהרה הזו היא מחייבת וזאת כדי לא לעמוד במבוכה מול לקוח מאוכזב שהטריח עצמו, הגיע כי "התפתה" להאמין להצהרה זו. גבי את שקד הוא בית מסחר סופר מקצועי שקיים כבר למעלה מ-22 שנים וכל עיסוקו הוא באספקת חומרי אינסטלציה לסקטורים שונים וכל ייעודו הוא לעמוד מול כל דרישה, סוג, כמות, מידות, אספקה, שינוע ואפיון.

היכולת הזו מבוססת ראשית על ידע, נסיון, נגישות לספקים ויבואנים, והבנת המקצוע. אין אנו מתיימרים לבצע את העבודות עצמם, אך מאחר ואנו מבינים עניין ביכולתנו לספק את המוצרים הנחוצים בצורה המקצועית ביותר.

ברוב המקרים בעלי הנכס מפקידים את הביצוע בידי בעל המקצוע ומטילים עליו את האחריות לאספקת החומרים. כאן  נובעת הטעות הראשונה. איכות המוצרים והפריטים אינה הולכת בכפיפה אחת עם איכות הביצוע. בעל המקצוע אמנם מומחה בביצוע, אך במגוון המוצרים והאפשרויות לא תמיד הידע שלו מושלם, וכך נוצר מצב שהמוצר הסופי בחלקו רעוע בגלל חוסר הידע של בעל המקצוע.

במקרה זה , אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו נספק ונייעץ לכם את מגוון האפשריות הטכניות תוך סקירה אמינה של החסרונות והיתרונות כאשר מעל הכל היא האמינות כלפי בעל הנכס. ככלות הכל אתם בעלי הבתים אמורים ליהנות מהשימוש במערכת שהתקינו לכם בבית. עצתנו העיקרית, אל תתמסרו בצורה עוורת וגורפת אל מול בעלי המקצוע, אפשרו לעצמכם להפעיל שיקול דעת בנושא החומרים, והמוצרים כי הם אלה שצריכים לעמוד בדרישות. אל חשש, אנו נעמוד מאחוריכם בתמיכה טכנית ויעוץ בלתי תלוי.

                          "אין דבר כזה שאין"

 

כאשר עסק מעיד על עצמו בהצהרה כזו ש-  "אין דבר כזה שאין", הוא חייב לעמוד מאחורי הצהרה כזו.ההצהרה הזו היא מחייבת וזאת כדי לא לעמוד במבוכה מול לקוח מאוכזב שהטריח עצמו, הגיע כי "התפתה" להאמין להצהרה זו.


air max 90 essential yeezy

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.
כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
03-6740452
03-6771567
כתובת למשלוח דואר: 
gabishaked@walla.com

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/