אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

ש.ע ניסור בטון

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהם מתקשרים  עם חברה אמינה ויציבה המבצעת פרויקטים בפריסה ארצית. רמת הדיוק, האיכות, המקצועיות ועמידה בזמנים של החברה תוך זמן קצר כבשה את עולם הבניה. חברות מובילות בארץ נהנות מתוצאות העבודה המדויקת והמקצועית של ש.ע ניסור וקידוח בטון. המחירים האטרקטיביים ומגוון תנאי תשלום מאפשרים לכל להזמין את שירותי ש.ע ניסור וקידוח בטון .

ניסור וקידוח בטון - רק עם מקצוענים

חברת ש.ע ניסור בטון  מעמידה לרשות לקוחותיה צוות עובדים מנוסה, מיומן ואמין לביצוע כל עבודות הקידוח והניסור הנדרשות. אנו מחזיקים בכל הידע, הכלים והניסיון הנחוצים על מנת לבצע עבודות איכותיות ומושלמות תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים, ולשביעות רצונכם המלאה.

מומחים בבטון

חשוב לדעת כי ניסור בטון חייב להתבצע על ידי מקצוענים בלבד, ואינו עבודה לחובבנים. ראשית, מפני שמדובר בעבודות הדורשות מיומנות רבה והבנה מעמיקה, על מנת להתאים את הכלים ואופני הקידוח והניסור למיקום והיקף העבודה, לעוביו של הקיר ולהיבטים נוספים. שנית, רק בעלי מקצוע מנוסים יודעים כיצד להתאים עבודות חיתוך בטון אל תוכניות המבנה, כך שלא יגרמו נזקים מיותרים או חלילה סכנה בטיחותית מהותית. מעבר לכך, על מנת לבצע את העבודות יש להשתמש בציוד ייעודי, הכולל בין היתר מסורים ומקדחים המצופים באבקת יהלומים. זאת מאחר שבטון הינו חומר קשה במיוחד העשוי להכיל גם קורות ברזל בקירות מסוימים, ורק יהלום יכול לבצע לחדור את החומר ולבצע חיתוך איכותי ביותר.

אנו עובדים בשבילכם ש.ע ניסור בטון

חברתנו אמונה על ביצוע חיתוך / ניסור בטון ביהלום ברמות הגבוהות ביותר של דיוק ומקצוענות, ומחזיקה בכלים חדישים של היצרניות המובילות בתחומן בעולם. כמו כן, כל עבודת קידוח בטון שאנו נוטלים על עצמנו נעשית תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח ואנשי מקצוע רלוונטיים, בשקיפות מלאה ובדגש על מהירות ויעילות. מלבד זאת, אנו מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד עבור עבודותינו, כאשר כל האיכויות הללו מתבטאות בשורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

הזמנת עבודות ניסור וקידוח בבטון

להזמנת שירותי חברתנו הינכם מוזמנים להתקשר לטלפונים 054-792-8251 או 052-4714710. פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם עם מידע נוסף והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ליצירת קשר אנא התקשרו או כנסו לאתר שלנו http://www.xn--5dbhblc4bbj8d.org.il/ ש.ע ניסור וקידוח בטון 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.
כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
+972547928251
כתובת למשלוח דואר: 
מרבד הקסמים 46 רחובות

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/