אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

ישראלביץ' אדריכלים

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

תכנון אדריכלי לבית יוקרה

כאשר אנו מסתובבים ברחובות במהלך שגרת חיינו, לרוב כלל ולא נשים לב לבנייני מגורים על שלל סוגיהם המקיפים אותנו. בדרך כלל, ניקח כמובן-מאילו את עבודות הבנייה המורכבות המקיפות אותנו מבלי להיות מודעים לעבודה הקשה והרבה אשר בוצעה עד לסיום כל פרויקט נדל"ני מסוים.
כאשר מדובר על בתי יוקרה, חשוב להדגיש כי תכנון אדריכלי לבית יוקרה הנו הצעד הראשון בכל שלבי פרויקט זה או אחר. התכנון במקרים אלו חייב להתבצע על בסיס דקויות, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר וכמובן לרצונות הלקוח המלאים. רק כך יוכל המבנה לעמוד ולהיות מאושר גם מבחינת אדריכל הפרויקט וגם כמובן מצד בעל הדירה.

כיצד תכנון אדריכלי לבית יוקרה בא לידי ביטוי בשטח ?

כאשר מדברים על תכנון מבנה ברמה האדריכלית, חשוב להדגיש כי ישנם כמה רובדים הבאים לידי ביטוי עוד טרם החלו העבודות באתר הבנייה. הדבר הראשון והחשוב מכל הינו כמובן להביא להלימה בין רצונות הלקוחות (קרי בעלי המבנה) לבין רצונות ויכולות האדריכל לביצוע. כלומר, תמיד נשאף לעשות את כל מה שבעל דירת היוקרה מבקש לעשות אך כמובן בתור בעל מקצוע על האדריכל יהיה להביא לידי מימוש את מקצועיותו בשטח מבלי להתפשר על עקשנות או על דרכים לא מקצועיות שלעיתים יידרש לצעוד בהן.

קיימת הפרדה בין תכנון אדריכלי המדבר בין היתר על ההיבט הסביבתי, חוץ הבית והאזורים הפנימיים, לבין עיצוב הבית לאחר הבנייה. כיום ישנם משרדי אדריכלים המעניקים שירותי אדריכלות ותכנון אדריכלי לבתי יוקרה וכדומה, בנוסף לשירותים בדמות עיצוב בתים אלו. היכולת של אנשי מקצוע שונים להיות תחת אותה קורת גג מסייעת ללקוחות הקצה לבחור את החברה שתלווה אותם בהליך הבנייה וליהנות מליווי צמוד לאורך כל הדרך.

באם נעמוד בפני שיפוץ או הקמת דירה בסגנון מאתגר זה, כל שנצטרך הינו למצוא המלצות חיוביות על אנשי המקצוע, לצפות בפרויקטים מוכחים אשר עבור את אותם תהליכים שאנו עתידים לבצע עד כמה שניתן וכמובן להיות בטוחים בעצמנו לפני הצעד הראשון בכיוון, כי אנו צועדים בנתיב הנכון לצד האנשים הנכונים. כדי להגיע לרמה גבוהה של בנייה חיצונית והן פנימית, עם שילובים של קבלת פתרונות לעיצוב הבית עד תומו, נצטרך לפעול באופן יעיל. חשוב כי נזכור זאת בכל עת וכמובן במהלך הקמת הבית משום שבוודאי כי יימצאו מכשולים ואתגרים במהלך הדרך, עד להשגת כל המטרות והיעדים אותן הצבנו מבעוד מועד.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
03-3721778
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
רח' ויקטור הוגו 17, יפו תל אביב

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.