אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

עו"ד ניצן בצון סבן - שירותי עריכת דין

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 
תחומי עיסוק: 

שירותים מקצועיים לענייני עריכת דין בדיני עבודה. עורך דין דיני עבודה מקצועי, ניסיון רב של שנים, תיק לקוחות רחב.

השתף אותכם במאמר אינפורמטיבי

דוחות חניה שלא שולמו – מה עושים? יש מקרים רבים בהם אזרחים מוצאים את עצמם מתמודדים מול רשויות או חברות גביה גדולות וחזקות. פעמים מדובר בחוב שלא שולם ופעמים בחובות ישנים שלא הגיעו ליעדם. מה עושים?

הרשויות וחברות הגבייה שעובדות בשירותן עמלות לגבות את החובות הכספיים מהאזרחים. יש מקרים בהם מדובר בחובות שהאזרח התרשל מלשלם אותם, אך יש מקרים בהם העירייה או הרשות לא פעלו בתום לב וגרמו ביודעין למצב בו החוב גדל בצורה משמעותית - כך שאין לאזרח את היכולת הכספית לעמוד בו. מה עושים במצב כזה? האם חייבים לשלם את הכסף או שאפשר לבטל את רוע הגזירה? מה אפשר לעשות בשביל לצאת מעסק הביש הזה?

דוח חניה + קנסות  – האם חייבים לשלם?

אם גם אתם נקלעתם למצב בו אתם חייבים סכום כסף גדול לעירייה או לרשות המקומית בגין דוח חניה שלא שולם בזמן, אל תמהרו לשלם את כל מה שהושת עליכם. מומלץ כי תזדרזו לפנות אל עורך דין דיני עבודה בשביל לשקול את הנתונים ולקבל החלטה מוצלחת. כך אתם עשויים למזער את הנזקים ולהקטין את ההוצאה הכספית שלכם. כי לא תמיד הסכום שמושת עליכם הוא אכן הסכום תהיו חייבים לשלם. אם כי כאשר אתם מקבלים דוח חניה שלמו בהקדם בשביל למנוע מצב של קנסות שעלולים לגדול עם השנים ולגרור אתכם למצב כמו שמתואר לעיל.

בשביל להקל מעליכם את שלב הוצאה לפעול פנו אל עורך דין דיני עבודה מקצועי ומיומן. עורך דין דיני עובדה מקצועי יוכל להועיל לכם ביותר ולהקל מעליכם את התהליך. הוא ייצג אתכם בצורה מקצועית ויוכל להפחית במידה ניכרת את התשלום אותו אתם חייבים. בשביל לבחור את עורך הדין המוצלח לשלב של הוצאה לפועל חשוב לברר על ההתמחות שלו בתחום זה. תוכלו לבקש לשמוע או לקרוא סיפורי הצלחה של עורך הדין וכך לקבל אינדיקציה לגבי המקצועיות של עורך הדין.

מתמודדים עם דוחות חניה שלא שולמו? פנו אל עורך דין מקצועי שיוכל לייצג אתכם נאמנה בצורה מקצועית ויעילה ביותר.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
050-2004810
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.