אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

אינסטלטור יצאת צדיק

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

אינסטלטור יצאת צדיק

 

תחום האינסטלאציה הוא תחום מורכב ורגיש, והאמת היא שרובנו לא מבינים בו כלל. לכן, בעלי מקצוע רבים אוהבים לנצל את תמימותו של הלקוח ולגבות מחיר לא הוגן. כולנו מקווים למצוא אינסטלטור יצאת צדיק, כלומר בעל מקצוע אמין ומקצועי כפי שרואים בתכנית הטלוויזיה של חיים הכט. אז האמת היא שזה לא כל כך מסובך למצוא בעלי מקצוע אמינים, פשוט צריך לדעת כיצד לחפש אותם ומה חשוב לבדוק.

 

רישיונו של בעל המקצוע

הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם בעל המקצוע מחזיק ברישיון. הבעייתיות בסעיף הזה היא שעל מנת להיות שרברב אין צורך להחזיק ברישיון מיוחד. זאת אומרת שבעצם כל אחד יכול להכריז על עצמו כאינסטלאטור. אם זהו המצב, איך נדע מי בעל מקצוע אמיתי ומי חובבן? התשובה לכך פשוטה. אמנם אין רישיון של שרברב אבל בעל מקצוע אמין ומקצועי באמת יחזיק ברישיון של קבלן שיפוצים. אתם יכולים להיות בטוחים שבעל מקצוע שמחזיק רישיון של קבלן שיפוצים מכיר את העבודה והוא יודע בדיוק מה הוא עושה.

 

אחריותו של השרברב על העבודה

בעזרת סעיף זה ניתן לזהות בקלות מי בעל מקצוע אמין ומקצועי ומי לא. כאשר אתם מתקשרים על שרברב חשוב לברר שהוא נותן ביטוח ואחריות על עבודתו. הכוונה היא שבעל המקצוע מתחייב לסדר כל בעיה שעלולה לצוץ בעקבות העבודה שלו. אל תעסיקו בעל מקצוע שמסרב לתת אחריות או שמסרב להוציא קבלה. אם בעל המקצוע לא סומך על עבודתו אין סיבה שאתם תסמכו עליה. ובקשר לקבלה, ברור שאין להעסיק בעל מקצוע שעובר על החוק ולא מוכן לתת הוכחה לכך שהוא ביצע את העבודה.

 

כליו של האינסטלאטור

כאשר בעל המקצוע מגיע להעניק את שירותיו מאד חשוב לשים לב לכליו. בעל מקצוע אמין ומקצועי ישמור על איכות כליו ויתחזק אותם באופן שוטף. הוא לא יאפשר לכליו להתבלות מפני שזה ידוע שללא כלים תקינים לא ניתן לבצע את העבודה כפי שצריך.

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.