אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

חידוש צנרת ביוב

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

חידוש צנרת ביוב

 

הצנרת היא עקב אכילס של מבנים רבים. במיוחד של מוסדות ועסקים גדולים. בתור מוסד או עסק גדול אנחנו זקוקים לעיתים קרובות לשירותי חידוש צנרת ביוב. אין צורך לציין שרובנו לא מבינים כל כך בנושא מסובך כמו אינסטלציה ופעמים רבות אנו מרגישים חסרי אונים כאשר אנחנו קוראים לבעל מקצוע. אך אפשר גם אחרת. אמנם לא תהפכו למומחים בתחום האינסטלציה אבל לפחות תדעו כיצד למצוא בעלי מקצוע ראויים ואמינים.

 

בודקים את הסמכתו של בעל המקצוע

על מנת להיות שרברב בישראל אין צורך בתעודה מיוחדת. מכך משתמע שכל אחד יכול להכריז עליו כשרברב. אז כיצד ניתן לדעת מי בעל מקצוע אמין ומי לא? אינסטלטור מקצועי יחזיק בתעודת קבלן שיפוצים שנותנת לו הרשאה לעסוק גם באינסטלציה. אתם יכולים להיות בטוחים שלבעל מקצוע שמחזיק תעודה של קבלן שיפוצים יש מספיק ידע וכלים לחידוש צנרת הביוב.

 

שיטה שבה עובד האינסטלטור

בעלי מקצוע שונים עובדים בשיטות שונות לחידוש צנרת הביוב. השיטה המומלצת ביותר היא שיטת "השרוול". השיטה הזו נפוצה בכל העולם והיא מבטיחה מינימום לכלוך והפרעות לסביבה. כאשר אתם משוחחים על בעל המקצוע בררו באיזו שיטה הוא משתמש והעדיפו את בעל המקצוע שמשתמש בשיטטת "השרוול".

 

ביטוח על העבודה

 

אינסטלציה היא תחום רגיש ומסובך. במהלך העבודה עשויות לקרות תקלות ובעיות אחרות. בעל מקצוע אמין ומקצועי לא יהסס לתת לכם ביטוח ואחריות על עבודתו. ואף במקרה הצורך לחזור ולתקן את הבעיה ללא עלות או בתשלום סמלי.  בתור לקוחות חשוב מאוד שיהיה לכם בעל מקצוע טוב שניתן לפנות גם אחרי שהוא סיים העבודה.

בעל מקצוע שמהסס לתת לכם אחריות על עבודתו אמור להדליק אצלכם נורה אדומה מפני שאם הוא לא סומך על עבודתו אין סיבה שאתם תסמכו עליה. כמו כן, חשוב לציין שחובה לשמור את הקבלה לתקופה ארוכה לאחר העבודה על מנת שתהיה לכם הוכחה מי ביצע את העבודה ומה הוא עשה.

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס