אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

סטון פקטורי -יבוא אבן שיש לוחות גרניט פורצלן פרקטים

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

סטון פקטורי, ריצוף אבן טבעית, שיש, גרניט פורצלן ביבוא בלעדי לקבלנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. הדיוטי פרי לריצוף הבית הגדול בישראל נמצא כחצי שעה מתל אביב. קרוב ובהישג יד של כל אחד שבונה בית. דמיינו אולם תצוגה אינטימי משולב עם מרכז שיווק של מוצרי אבן ושיש בהיקף של 5,000 מ"ר. חצי שעה מתל אביב, באזור תעשיה חצב בקיבוץ נחשונים תמצאו את מוצרי אבן ושיש לקבלנים ולאדריכלים באיכות גימור ובטווח אספקה מידי. סטון פקטורי מציעים לכם הקבלנים, האדריכלים, אדריכלי נוף והבונים הפרטיים את התנאים הטובים ביותר לבחירת מוצרי אבן, שיש, גרניט, חיפויים וריצוף חוץ בהיקף תצוגה חסר תקדים.

איזה סגנונות ריצוף אבן ושיש תוכלו למצוא בסטון פקטורי? כל סוגי האבן והשיש מהמחצבות והיצרנים המובילים בישראל. ריצוף מוברש –אבן במראה מחוספס טבעי ובסגנון ביתי חם. ריצוף מכובס, לקבלת שטח פנים מחוספס וגס. מתאים לריצוף חוץ או לחיפוי קירות חיצוניים. ריצוף מלוטש לקבלת אפקט מבריק. ריצוף בגימור מט – ליטוש האבן, ללא החלקה סופית. גימור מט בסגנון עתיק. ליטוש ללא הברקה הכולל שבירה או שיוף של שולי האריח לקבלת סגנון בלוי ועתיק. ריצוף בגימור חומצה, מעניק לאבן סגנון כפרי מחוספס. ריצוף בהתזה, חושף את גידי האבן ומתאים לחיופיי חוץ. ריצוף בשריפה, מקלף את שטח הפנים ומעניק לאבן סגנון מחוספס. מתאים בעיקר לריצוף וחיפוי שטחים בחוץ. למה כולם בונים עלינו? כי אנחנו השילוב המושלם בין אולם תצוגה אינטימי ומרכז השיווק הגדול בישראל. 5000 מ"ר של מחסן אבן, שיש ולוחות גרניט פורצלןאשר מאפשרים לכל לקוח, בכל סדר גודל ליהנות מאספקה ישירה ובלעדית של מוצרי ריצוף אבן ושיש, לוחות גרניט פורצלן ופרקטים ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מאמינים שהליך הבחירה של חומר גלם הוא הליך שמחייב ירידה לפרטים הקטנים. אולם תצוגה בלבד לא יכול להכיל את מגוון מוצרי האבן ורק באמצעות מרכז אחסנה בהיקף של 5000 מ"ר אנחנו יכולים להציע למגוון הלקוחות שלנו את היכולת לאתר בדיוק את חומר הגלם האיכותי והמתאים ביותר, בכל כמות, בכל צורה וסגנון ובזמן אספקה מיידי. אחרי שתבחרו את חומר הגלם נבצע עבורכם הליך פריסה ונאפשר לכם לבחון באופן יסודי את מוצרי האבן והשיש שהזמנתם. כך תוכלו ליהנות מקניה בטוחה בראש שקט.

אין עוד אולם תצוגה כזה בישראל וזו עוד סיבה מצויינת לקפוץ לבקר אותנו. אולם התצוגה שלנו הוא אינטימי. הוא מאפשר לכל בעל מקצוע ליהנות מתנאי תצוגה של דגמים ביבוא בלעדי ובאיכות גימור ללא פשרות. היכולת המקצועית שלנו להציע באמצעות אולם התצוגה את הטרנדים והפתרונות הטובים ביותר מעניקה לקבלנים, אדריכלים, אדריכלי נוף ובונים פרטיים את היכולת לשאוב רעיונות, ליהנות מפתרונות ולקבל ייעוץ והכוונה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. למה קבלנים ואדריכלים מובילים מעדיפים לבנות עלינו? מוצרי אבן טבעית ושיש הם בעלת אופי ייחודי ומשתנה של טקסטורה וגוון. בסטון פקטורי, התצוגה, והפריסה יוצרים את התמהיל המושלם. בסטון פקטורי תוכלו לבחון באופן גלוי את מוצרי האבן והשיש ולוודא שבחרתם את חומר הגלם ברמה הגבוהה ביותר.

הליך ההזמנה מאפשר לכם לדעת בודאות שמוצרי האבן שנבחרו על ידיכם באולם התצוגה או בסיור במרכז השיווק תואמים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר, בכל היקף הזמנה. כך תוכלו לשמור על תאימות חומר הגלם והתחייבות לרצף סגנוני גם בהיקפי הזמנות גדולים. אנחנו נותנים מענה לכל דרישה ייחודית. סטון פקטורי הוא מרכז שיווק דינמי המקיים תהליך ריענון של מוצרי אבן ושיש בקצב יומי. מדי יום אנחנו מקיימים הליך פריקה של מוצרי אבן טבעית ושיש ומעניקים לקבלנים, אדריכלים ולאדריכלי נוף את ההזדמנות ליהנות ממגוון רחב של מוצרים בכמות ובהיקף חסר תקדים. בסטון פקטורי לא מחכים חודשים למוצרי אבן. ההזמנה מתבצעת מול מלאי בהיקף הגדול בישראל. מה שמבטיח בטחון בהזמנה ושליטה מוחלטת על איכות ותאימות מוצרי האבן והשיש.

סטון פקטורי מייבאים ומשווקים באופן בלעדי את מוצרי האבן והשיש מהמחצבות והיצרנים המובילים בעולם, כל מוצר שמגיע לארץ עבר בקרת איכות לפני שנארז ונשלח לארץ על ידי האנשים שלנו . כתובת: סטון פקטורי - סיתונית 6 איזור תעשיה חצב קיבוץ נחשונים טלפון: 03-6222606

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.
מספר טלפון: 
03-6222606
כתובת למשלוח דואר: 
סיתוונית 6 א.ת נחשונים

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/