אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

טיפול בהצפה

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

טיפול בהצפה

 

שירותי טיפול בהצפה הם שירותים שכמעט כל אחד יצטרך במהלך חייו. טיפול בהצפה דורש ניסיון וידע רבים על מנת לטפל בה כפי שצריך.

 

בשוק קיימים בעלי מקצוע רבים שמספקים שירותי טיפול בהצפה ולכן מאוד קשה לבחור בעל מקצוע לביצוע המשימה. הבלבול שנובע בגלל חוסר הידע והלחץ שאנו חשים במקרה של הצפה גורמים לרובנו תחושת חוסר אונים.

 

במידה ואתם נמצאים כרגע במצב כזה או פשוט רוצים ללמוד מה לעשות במצב כזה המאמר הבא יכול מאוד לעזור לכם.

 

המלצות וחוות דעת

 

הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לעשות כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע לטיפול בהצפה הוא חיפוש המלצות וחוות דעת על בעלי מקצוע שונים. אנחנו ממליצים להתחיל משלב זה מפני שזה שלב מאוד פשוט ומהיר. אל תסתמכו על המלצות וחוות דעת שנמצאות באתר של בעל המקצוע אלא חפשו המלצות במקורות בלתי תלויים כמו פורומים, בלוגים, אינדקסים וכדומה.

 

המלצות וחוות הדעת יכולות מאוד לעזור לכם מפני שודם כל הן נכתבות על ידי אנשים שהיו בסיטואציה דומה לשלכם והניסיון שלהם יכולמאוד לעזור לכם. שנית, התגובות השונות יכולות לעזור לכם להבין מה קורה בשוק מבחינת עלויות וכו’.

 

רישיון בעל המקצוע

 

טיפול בהצפות זהו תחום בשרברבות. כלומר בעל המקצוע שמספק את השירות צריך להיות שרברב במקצועו. אך בישראל לא קיים רישיון שרברבות ומכאן בעצם נובע שכל אחד יכול להכריז על עצמו כשרברב ולפרסם את עצמו. דבר קצת בעייתי במיוחד כשמדובר בתחום כל כך רגיש שכל טעות בו עשויה להוביל להשלכות רציניות. הפתרון לבעיה זו הוא לברר אם בעל המקצוע מחזיק ברישיון קבלן שיפוצים. אם בעל המקצוע מחזיק ברישיון זה אז הוא מחזיק במספיק ידע כדי לספק את השירות.

 

אחריות על העבודה

 

כאמור למעלה, תחום האינסטלציה הוא תחום מאוד רגיש ומסובך וטעויות עלולות לקרות. בעל מקצוע אמין מכיר בכך ולכן הוא נותן אחריות על עבודתו ומספק חשבונית בסוף העבודה שמוכיחה שהוא זה שביצע את העבודה. אם בעל המקצוע מסרב לעבוד עם חשבוניות או מסרב לקחת אחריות עדיף שאינכם תזמכו עליו.

 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/